Оркестр театру виступив на фестивалі TRANS/MISJE
Національний театр ім. Марії Заньковецької є одним із співзасновників Міжнародного фестивалю мистецтв TRANS/MISJA. Цьогорічний етап фестивалю відбувся в Жешуві. Одним із номерів, які представила українська сторона, був концерт оркестру театру під керівництвом та батутою заслуженого артиста України Богдана Мочурада.

Програма концерту «Зірки в очах твоїх» спеціально підготовлена до ціє мистецької акції. Три послідовні частини охопили перлини української народної музики,  хіти світової естради та найвідоміші класичні мелодії.Разом з оркестром в концерті взяли участь солісти – актори Національного театру ім. Марії Заньковецької: народна артистка України Лесі Бонковська, заслужена артистка України Олександра Люта, Наталія Поліщук-Московець.

акож для участі в концерті організаторами був запрошений Ігор Радванський – Лаурет міжнародних та всеукраїнських  конкурсів, учасних вокального колективу LeonVoci.

В інструментальних композиціях солістами виступили музиканти оркестру заслужені  артист України Тарас Івасик та Андрій Вакула, Володимир Слупик, Руслан та Дарія Павленки.

Численна публіка, яка зібралась на площі Ринок в Жушуві у цей п’ятничний погожий вечір тривалими оплесками висловила своє захоплення щодо концерту і вправності  українських музикантів та співаків.

Зазначимо, що оркестр театру часто виступає на теренах Польщі.  Свідченням цьому є численні шанувальники, які приїхали з інших міст зумисне ще раз подивитись виступ наших музикантів.


 

Світлини: Wiktoria Cie?la, Wit Had?o, Тарас Лисак