Про нас. Інтерв'ю Тараса Лисака для агенcтва "Укрінформ"


Веселий кавер-гурт "Роги" ("The Rohies"), створений акторами Національного театру ім. Марії Заньковецької, з'явився у Львові кілька років тому, ще в мирний час. Проте сьогодні навіть краще, ніж у рідному місті, його знають на Сході України, куди актори постійно їздять із концертами не тільки для бійців АТО, але й цивільного населення.

Торік "Роги" запровадили формат виступів із відомими львівськими виконавцями, колегами, друзями під назвою "The Rohies and friends", який виявився цікавим експериментом. Хоч музичну основу виступів гурту складають кавер-версії відомих творів, проте вдалими в репертуарі стали й оригінальні композиції. Уже другу свою пісню для прем`єри довірив "Рогам" відомий львівський автор і виконавець Андрій Віхоть. А "Пісня про солдата", яку в співпраці з Андрієм Сніцарчуком написала Олеся Галканова, стала відкриттям нового талановитого автора.
Про історію "Рогів", про їх фронтові гастролі та нових друзів кореспондент Укрінформу розмовляла з директором-розпорядником театру  імені Марії Заньковецької Тарасом Лисаком.