Театр підписав нові угоди про співпрацю!

Ми оновлюємося та робимо все, щоб наші глядачі почувалися комфортно. Сьогодні театр імені Марії Заньковецької підписав низку угод про співпрацю та партнерство. Зокрема з Турецьким агенством зі співробітництва та координації ми починаємо проєкт яким заплановано ремонт входу для маломобільних груп населення. Також було підписано меморандум щодо реалізації спільного проєкту вдосконалення світлового обладнання у театрі в межах грантової допомоги у культурно-мистецьких проєктах КУСАНОНЕ, що фінансується Урядом Японії. Загальний бюджет становитиме майже 2,8 млн. гривень. Свою підтримку театру сьогодні задекларувала Львівська обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Змінам бути.

Вітаємо Наталію Боймук і Петра Січка з присвоєнням почесних звань!

Вітаємо артистку театру Наталію Боймук та артиста оркестру Петра Січка з присвоєнням почесного звання "Заслужений артист України" УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №274/2021

Результати конкурсу на посаду Головного режисера

За результатами голосування не визначено  переможця на заміщення вакантної посади головного режисера державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», конкурс вважати таким, що не відбувся (протокол від 03.06.2021 р.).