Відеопоказ вистави «Ромео і Джульєтта в кінці листопада»

Продовжуємо переглядати наші вистави онлайн! 

 

Онлайн-трансляція вистави "Сватання на Гончарівці"

Дорогі наші глядачі! У час карантину ми не маємо змоги спілкуватися з Вами та дарувати Вам свято. Відтак, ми запланували онлайн-трансляцію деяких наших вистав. Розпочнемо із "Сватання на Гончарівці". 

Режисер — народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка — Федір Стригун;

Художник — народний художник України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка — Мирон Кипріян.

Прем'єра відбулася 5 Грудня 2009 року. 

Петро Бенюк Пам ’ятаємо…Сьогодні б Вам мало виповнитися 74 роки.

Творчий вечір Бориса Міруса

Вчора 28 лютого відбувся творчий вечір народного артиста України Бориса Михайловича Міруса!

ПРЕМ'ЄРА КВІТНЯ - "Соло для мідних труб"

Незабаром нова вистава Ореста Огородника "Соло для мідних труб"

Заньківчани взяли участь у фестивалі в Ряшеві (Польща)

Вистава “Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами” викликала шквал оплесків польського глядача.


Національний театр імені Марії Заньковецької продовжує та нарощує міжнародну співпрацю. 15 лютого 2020 року  на сцені Театру імені Ванди Сємашкової в м. Ряшів (Республіка Польща) відбувся показ вистави за кіносценарієм Івана Миколайчука “Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами”  (режисер-постановник заслужений діяч  мистецтв України Вадим Сікорський, художник-постановник – Наталія Тарасенко).Гастролі та показ популярної вистави заньківчан відбувся у межах фестивалю “26-і Ряшівські карнавальні зустрічі” на запрошення керівництва польського театру і за організаційного та фінансового сприяння влади міста Ряшів та Підкарпатського воєводста Польщі.

Співпраця двох наших театрів розпочалася у червні 2017 року, коли з ініціативи директора Театру ім. Ванди Сємашкової Яна Новари в місті Ланцуті поблизу Ряшева відбулася офіційна зустріч керівників шести театрів з Польщі, України, Чехії, Словаччини, Литви та Угорщини. Під час зустрічі підписано Меморандум про співпрацю та заснування Міжнародного  фестивалю мистецтв «ТРАНС/МІСІЯ».

Відтоді співпраця з друзями із Ряшева набула якнайширшого розвитку. Черговий візит польських друзів до Львова заплановано на червень 2020 року.
 
Світлини Wiktoria Cieśla

Фотогалерея та відеорепортаж- https://teatr-rzeszow.pl/article/26-rsk-dzien-ii?l=2

 

​Вітаємо з присвоєнням звання!

Весняна прем’єра від Заньківчан

Уже цими вихідними нова прем’єра від Заньківчан!
Не пропустіть!
Від режисера та автора соціальних бестселерів  з. д. м. України Ореста Огородника, автора та постановника вистав: "Криза", "Останній Гречкосій", "Блазні мимоволі" та "Безодня".
Драмеді «Соло для мідних труб» – це варто побачити кожному!

Сьогодні свій день народження відзначає народна артистка України Таїсія Литвиненко.

Сьогодні свій день народження відзначає народна артистка України, видатна акторка, режисерка, володарка Орденів Княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів, Ордену Св. Анни, Ордену Архистратига Михаїла, лауреатка Премій у галузі театрального мистецтва ім. Бориса Романицького, Премій у галузі театрального мистецтва ім. Марії Заньковецької та численних інших відзнак, професорка – Таїсія Литвиненко! 

Дирекція театру ім. М. Заньковецької активно долучається до всеукраїнських медично-соціальних проектів.


Дирекція НАУД театру ім. М. Заньковецької в особі генерального-директора-художнього керівника А. Мацяка активно долучається до соціальної акції щодо інформування громадськості міста про безкоштовне проходження обстежень у скринінгових центрах (на виявлення захворювання на рак молочної залози)