Олег Сікиринський та Наталія Лісова в ефірі радіо Вголос

А чи ви знали що Олег Сікиринський категорично не бачив себе в ролі Клода, якого (ось побачите) грає блискуче? А Наталя Лісова навпаки відразу відчула героїню.
Про це та багато іншого в розмові з Любов Ступчук.

Гість проєкту «CityArtShow» - Андрій Мацяк

Генеральний директор-художній керівник Андрій Мацяк в в етері радіо Вголос.

Андрій Войтюк в програмі #backstageособистості

Андрій Войтюк в проєкті Любові Ступчук  #BACKSTAGEОСОБИСТОСТІ телеканалу ПравдаТут.

Євген Нищук зібрав майже 170 тисяч гривень для лікування Олеся Федорченка

В неділю, 2 грудня 2018 року, в Театрі імені Марії Заньковецької  міністр культури Євген Нищук зіграв благодійну моновиставу “Момент кохання”. Всі зібрані кошти передали на лікування актора-заньківчанина Олеся Федорченка.

Театр ім. Марії Заньковецької оголосив “Відкриття 103 театрального сезону”

Вже цієї п’ятниці, 4 вересня 2020 року,  Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької запрошує на «Відкриття 103-го театрального сезону». Відкриють його виставами «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка на Великій сцені та прем’єрою – «Життя P.S.» за В. Бурлаковою на Камерній сцені.

Фатум бути емігрантом

Театр розпочав вихід з карантину.

 Сьогодні Національний театр ім. Марії Заньковецької провів свій перший репетиційний день у належний «карантинний» спосіб  та отримав у подарунок маски для багаторазового використання. Благодійником даної акції став Міжконфесійний проєкт «Екуменічний Комітет Медичної та Соціальної Допомоги». 

День вшанування національного прапора корінного народу Криму — Q?r?m bayra??.

26 червня, починаючи з 2010 року, відзначається День вшанування національного прапора  корінного народу Криму — Q?r?m bayra??.

Відбувся другий концерт - подяка медикам!

 Прогнози погоди не завадили – концерт-подяка просто неба відбувся!
Оркестр та актори театру імені Марії Заньковецької  дякували та вітали з прийдешнім святом медичних працівників 8-ої міської клінічної лікарні .
 Прогнози погоди не завадили – концерт-подяка просто неба відбувся!
Оркестр та актори театру імені Марії Заньковецької  дякували та вітали з прийдешнім святом медичних працівників 8-ої міської клінічної лікарні.

Image may contain: 1 person, on stage and outdoor

Саме ця клініка одна з перших почала приймати  пацієнтів з COVID19. Вони не злякалися недуги та у цей складний час цілодобово були на сторожі людського життя. 

Image may contain: one or more people, people on stage, crowd and outdoor
Заньківчани висловлюють Вам найтепліші слова вдячності, адже саме Ви оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя!
Ми хотіли, щоб на Вашому лиці, попри величезну втому, з’явилася посмішка і Ви хоча б на мить забули про буденні клопоти і відпочили душею.
Дякуємо Вам за все!!!


Фотозвіт з концерту  

Сюжет 5 каналу про благодійний концерт-подяку до Дня медика.

Сюжет 5 каналу  про благодійний концерт-подяку до Дня медика. Дякуємо партнерам за співпрацю!