Репетиції наживо. Фотозвіт.

Після тривалої карантинної перерви заньківчани повернулися до репетиційного процесу в приміщенні театру. Дотримуючись санітарних норм, театр готує цілу низку нових постановок. 

Театр розпочав вихід з карантину.

 Сьогодні Національний театр ім. Марії Заньковецької провів свій перший репетиційний день у належний «карантинний» спосіб  та отримав у подарунок маски для багаторазового використання. Благодійником даної акції став Міжконфесійний проєкт «Екуменічний Комітет Медичної та Соціальної Допомоги». 

Як Заньківчани планують виходити з карантину.

Непомітно в цьому році промайнула весна і за кілька днів ми увійдемо в гаряче літо. Разом з поступовим пом’якшенням карантинних заходів наша країна потроху починає повертатися до звичного життя. Комусь це повернення дається відносно легко, а для когось, на сьогоднішньому етапі, не все так однозначно і зрозуміло.

Інформація щодо нових дат вистав театру після карантину (оновлюється)

Враховуючи рішення Кабінету Міністрів України
від 11 березня 2020 року щодо заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19 та від 25 березня про запроведження надзвичайної ситуації, а також наступних рішень щодо продовження карантину, повідомляємо, що Національний театр ім. Марії Заньковецької у встановив прогнозовані дати проведення вистав, на які було придбано квитки.

Усі придбані квитки дійсні.

 

Репетиції онлайн : "Буна"

Репетиції вистави «Буна» Віри Маковій
Режисер – Ігор Білиць, художник — Богдан Поліщук, у ролях – заньківчани.

Репетиції онлайн : "Каліка з острова Інішмаан"

"Каліка з острова Інішмаан" Мартіна Макдонаха.
Режисер - Орест Огородник, художник - Андрій Романченко.
Заньківчани готові до виходу на сцену...
 

Перегляд архівних вистав онлайн!

Запрошуємо на перегляд архівних вистав театру!

Днями директор-розпорядник театру Тарас Лисак відзначив ювілей – 50-річчя з дня народження!

Відтепер довкола театру будуть рости червонолисті клени.


Карантин закрив двері заньківчан для глядача, але життя продовжується. На час вимушеної перерви керівництво театру  вирішило    покращити ландшафтний дизайн  «притеатральної» території. Цієї весни    вперше почала квітнути екзотична жовта магнолія, а сьогодні за матеріального сприяння меценатів та шанувальників заньківчан довкола театру будуть рости червонолисті клени. 

Вистава «Ісус, син Бога живого» (відео)

Щороку до світлого Воскресіння Господнього Театр ім. Марії Заньковецької запрошує у свої стіни на виставу «Ісус, син Бога живого» В.Босовича.