Відео анонс вистав театру з 23 по 31 жовтня 2019 р.

Заньківчанський вечір. У нас гостях був Богдан Бенюк (фото, відео)

Театр продовжує традицію Заньківчанських вечорів. У вівторок відбувся творчий вечір з народним артистом України, лауреатом Шевченківської премії Богданом Бенюком.

Дирекція театру ім. М. Заньковецької активно долучається до всеукраїнських медично-соціальних проектів.


Дирекція НАУД театру ім. М. Заньковецької в особі генерального-директора-художнього керівника А. Мацяка активно долучається до соціальної акції щодо інформування громадськості міста про безкоштовне проходження обстежень у скринінгових центрах (на виявлення захворювання на рак молочної залози)

ВІДПОВІДЬ АДМІНІСТРАЦІЇ ТЕАТРУ з приводу «вимог безстрокової акції» групи працівників

Відповідь Адміністрації Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької з приводу «вимог безстрокової акції» групи працівників Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, оголошених на виставі 02 жовтня 2019 р.
Відповідь Адміністрації Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької з приводу «вимог безстрокової акції» групи працівників Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, оголошених на виставі 02 жовтня 2019 р.

2 жовтня 2019 року група працівників зі складу артистичного персоналу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької в чергове вийшла на сцену, від імені яких провідний майстер сцени, Народний артист України О.П. Гарда оголосив, що такі дії відбуваються в межах «безстрокової акції» та озвучив її вимоги – підписання нового контракту зі «стовпом репертуарної політики» - працівником Я.М. Кіргачем та укладення нового колективного договору.
 
В першу чергу слід відзначити, що така «акція», самопроголошена групою працівників, відбувається абсолютно поза межами чинного нормативного регулювання, є істотним порушенням трудової дисципліни та мінімальних вимог професійної етики у відношенні до глядачів. Працівників Театру, які беруть участь у цих «акціях», абсолютно не цікавить думка Глядача, який, за висловом класика Марка Захарова, прийшовши на виставу, «пожертвував найцінніше – час свого вечірнього відпочинку». Натомість, за дарований їм час, увагу та придбаний квиток, вони егоїстично використовують Глядача у закулісних іграх.
 
Обрана форма спілкування між учасниками «акції» та Адміністрацією Театру за посередництвом Глядача та соціальних мереж мовою погроз, вимог і ультиматумів, зумовлює закладання сумнівів у щирості намірів пошуку шляхів вирішення питань, які оголошуються зі сцени. Їхнє розв’язання знаходиться у площині соціального діалогу між роботодавцем і найманими працівниками, який згідно з ч. 1 ст. 3 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» повинен відбуватися на принципах конструктивності та взаємодії, взаємної поваги та пошуку компромісних рішень. Однак, з незрозумілих причин, учасники «акції» уникають прямої комунікації, а висловлені незаконні та об’єктивно нездійсненні вимоги свідчать про справжнє бажання поширення скандального розголосу про Національний театр ім. М. Заньковецької та Адміністрацію Театру, компенсовуючи відсутність інформаційних приводів про творчу славу і успіх власної блискучої акторської майстерності. Це є несправедливо у відношенні до колег-заньківчан, глядачів, а також платників податків, за гроші яких утримується державний Театр.
 
Поважаючи Глядача, егоїстично не примушуючи його до участі у вирішенні питань функціонування Театру, водночас, надаючи можливість отримання повної інформації для тих, хто бажає об’єктивно розібратися у ситуації, або ж залишатися у полоні власних суб’єктивних симпатій, надалі хочемо роз’яснити з приводу висловлених зі сцени вимог.
 
Щодо питання підписання контракту з працівником Я.М. Кіргачем

З моменту повідомлення у встановленому законом порядку Я.М. Кіргача про припинення дії трудового договору, що відбулося швидше ніж за місяць до дати звільнення, до Адміністрації Театру не надійшло ЖОДНОГО звернення від представників сьогоднішньої групи підтримки Я.М. Кіргача, в тому числі, від його театральних колег. До речі, Адміністрації Театру не відомо і на сьогодні про будь-які законні способи щодо захисту порушених прав свобод чи інтересів незаконним звільненням, на думку самого Я.М. Кіргача чи його симпатиків.
Водночас, 30 вересня 2019 р. був останній робочий день Я.М. Кіргача у Театрі і з 1 жовтня 2019 р. він не перебуває у трудових правовідносинах з Театром.
Згідно з ч. 3 ст. 20 Закону України «Про театри і театральну справу» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних театрів здійснюється на конкурсній основі в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.
Тому на сьогодні, вимога про автоматичне підписання контракту з особою, яка не перебуває у трудових правовідносинах є НЕЗАКОННОЮ, такою, що свідчить про відкрите спонукання до корупції з боку тих, хто проголошує нещадну боротьбу з нею.
Адміністрацією Театру наголошувалося на необхідності невідкладного проведення конкурсу на заміщення відкритої вакантної посади. Водночас, у сьогоднішніх умовах забезпечити діяльність конкурсної комісії на основних принципах її діяльності, визначених наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р. № 497, в тому числі, прозорості, об’єктивності, неупередженості – неможливо. А це поставить під сумнів подальші результати проведеного конкурсу та можливість їх оскарження будь-яким учасником, що не отримує перемогу.
 
Щодо укладення колективного договору

На сьогодні, у Театрі діє колективний договір, укладений між Адміністрацією Театру та первинною профспілковою організацією працівників ДП «НАУД театр ім. М. Заньковецької» професійної спілки працівників культури України у редакції 2008 р.
З 6 червня 2019 року, зважаючи на звернення ініціативної групи у складі 6 членів профспілкового комітету Театру – О. Огородника, Я. Юхницького, О. Гарди, К. Ткаченка, О. Норчука, Я. Кіргача, Адміністрацією Театру були делеговані представники від роботодавця для опрацювання змісту нової редакції колективного договору.
Представники Адміністрації Театру у складі робочої комісії двічі на тиждень по 4-6 годин опрацьовували проект колективного договору на відповідність нормам чинного законодавства та дотримання інтересів всього колективу Театру. В подальшому зроблені напрацювання обговорювались на засіданні робочої групи та вносились відповідні поправки та доповнення до проекту Колективного договору.
Водночас, з моменту початку роботи робочої комісії, Адміністрація Театру звертала увагу, що самоделеговані від сторони найманих працівників члени профкому не забезпечують справді рівне представництво усіх членів трудового колективу, оскільки членами первинної профспілкова організація працівників Театру не є понад третини колективу, а крім того, до складу робочої комісії від профкому були включені представники лише однієї групи працівників-членів профспілки – артистичного складу, усунувши решту з понад 200 працівників від можливості предметної участі у опрацюванні змісту колективного договору.
В цих умовах, декларуючи свою легітимність з формальних підстав у колективних переговорах, хід переговорів засвідчує відсутність у делегованих представників первинної профспілкової організації Театру достатнього бажання та кваліфікації, щоб представляти у переговорах весь трудовий колектив Театру, у зв’язку з цим – тенденційність ходу та пропозицій до переговорів, питань, які пропонуються для внесення до проекту колективного договору та є предметом першочергового обговорення.
А такими виступають, у першу чергу, питання обмеження дії чинного законодавства України у сфері застосування контрактної форми організації праці. Уся робота групи, замість обговорення спільних першочергових заходів забезпечення за посередництвом колективно-договірного регулювання належних умов праці працівників виробничих цехів, що отримують заробітну плату на рівні мінімальної, а також пошуку шляхів творчого розвитку і утвердження успіхів Театру ім. М. Заньковецької як провідного закладу української театральної культури, зводиться до необхідності закріплення у колективному договорі механізму захисту професійних творчих працівників за ознакою титулованості (звання «заслужений» чи «народний») і участі у профкомі від контрактної форми трудового договору. Звинувачуючи на сьогодні генерального директора-художнього керівника Театру, у «деспотії» і «царствуванні» спікери-організатори та постійні учасники «акції» мовчать про власні відкриті наміри замість побудови здорового творчо-конкурентного середовища у Театрі, відкриваючи двері для нових талантів проектів та задумів, на основі чинного законодавства України, залишитись у солодкому спокої спочивання «на лаврах» недоторканості, у кращому випадку, за власні минулі заслуги або й взагалі – слави Театру, здобутої справді визнаними корифеями минулих поколінь. Збереження такого стану справ у сьогоднішніх реаліях відкритого сміливого амбітного світу творчості і креативності – шлях до творчого самогубства Національного театру ім. М. Заньковецької, що буде недопустимим злочином перед сьогоднішніми та майбутніми поколіннями українців.
Не приймаючи на себе жодної відповідальності, група профкому бажає отримати керівні позиції у вирішенні долі абсолютно усього колективу Театру, незалежно від вираженої через не участь у профспілці протилежної позиції понад третини працівників Театру.
А тому, Адміністрацією Театру обиралися та продовжують обиратися законні способи для всесторонньої підготовки проекту колективного договору із максимально широким залученням трудового колективу Театру до його обговорення, для того, щоб він справді виконував своє справжнє завдання захисту колективу, а не окремої його частини.
Заплановані збори працівників Театру у липні 2019 р. не відбулися через відвертий саботаж представників первинної профспілкової організації Театру, які, вже після оголошення зборів Адміністрацією Театру, оголосили власні збори в той же час і у тому ж приміщенні. Станом же на сьогодні зібрати такі збори тим більше не видається можливим через відверті провокації, підбурювання до відверто незаконних дій, тиск на решту працівників, схиляючи до прийняття рішень у власних інтересах, шляхом шантажу і погрозами щодо позбавлення матеріальної підтримки, яка виплачується у якості профспілкової допомоги.
В той же час, робота над колективним договором Адміністрацією Театру не зупинена. На підставі ч. 6 ст. 10 Закону України «Про колективні договори та угоди», яка визначає, що сторони можуть переривати переговори з метою проведення консультацій, експертиз, отримання необхідних даних для вироблення відповідних рішень і пошуку компромісів. А тому, допоки Адміністрацією Театру вживаються заходи щодо збору пропозицій та зауважень від решти 27 структурних підрозділів Театру, у діяльності робочої групи тимчасово оголошена перерва. Єдиного ж документу для узгодження та підписання у жодної зі сторін колективних переговорів на сьогодні немає.
 
Стверджуючи про любов до Глядача та Театру, думаю, що ніхто краще акторського братства не розуміє, що лукаві і фальшиві слова ніколи не здатні переконати у щирості почуттів, бо вони доводяться справжністю дій. Застосовуючи мову ворожнечі та ненависті до колег, дозволяючи собі у публічному медійному просторі висловлювання, які принижують честь і гідність решти працівників та Театру, зокрема, спікери-організатори та постійні учасники «акції» навряд чи здатні будуть довго переконувати у щирості свого Глядача, незважаючи на рівень талантів. Сподіваємося, що повна об’єктивна інформація дозволить зробити розгубленому читачу правильний висновок що ховається за словами - щира любов, у пориві якої зі сцени дарують свій справжній талант чи «любов за розрахунком».
 
Водночас, запевняємо у готовності продовжувати переговори, а також готовність розглянути альтернативні пропозиції з боку групи окремих працівників Театру, які в межах закону дозволять врахувати позицію та інтереси усього трудового колективу Театру.

Коментар Адміністрації театру імені Марії Заньковецької

Коментар Адміністрації Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької з приводу виступу головного режисера Театру, народного артиста України, лауреата Національної премії імені Т.Г. Шевченка Федора Миколайовича Стригуна по виставі 26 вересня 2019 р.

Вітання з нагоди присвоєння звання!

     Вітаємо Федорченко Ніну Андріївну - начальника реквізиторної дільниці з присвоєнням звання "Заслужений працівник культури України" згідно Указу Президента України № 241/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України". За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.
 
Прес-служба театру

Відеоанонс вистав театру 6 - 11 вересня 2018 р.

Прем'єра! "Емігранти"

Заньківчани готують одну з найвідоміших п’єс світового театру – «Емігранти» Славомира Мрожека для камерної сцени.
Чекайте прем’єрних показів уже в березні. Квитки у касі театру 032 235 5583

​Вітаємо з присвоєнням звання!

У Львові нагородили найкращих благодійників області

Оголошення переможців серед благодійників Львівщини відбулося 22 квітня 2019 року о 18 год. на камерній сцені Національного театру ім. Марії Заньковецької.