Театр підписав нові угоди про співпрацю!

Ми оновлюємося та робимо все, щоб наші глядачі почувалися комфортно. Сьогодні театр імені Марії Заньковецької підписав низку угод про співпрацю та партнерство. Зокрема з Турецьким агенством зі співробітництва та координації ми починаємо проєкт яким заплановано ремонт входу для маломобільних груп населення. Також було підписано меморандум щодо реалізації спільного проєкту вдосконалення світлового обладнання у театрі в межах грантової допомоги у культурно-мистецьких проєктах КУСАНОНЕ, що фінансується Урядом Японії. Загальний бюджет становитиме майже 2,8 млн. гривень. Свою підтримку театру сьогодні задекларувала Львівська обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Змінам бути.

Олександр Норчук в програмі #backstageособистості.

Олександр Норчук в програмі @backstageособистості телеканалу ПравдаТут.

Вітаємо Наталію Боймук і Петра Січка з присвоєнням почесних звань!

Вітаємо артистку театру Наталію Боймук та артиста оркестру Петра Січка з присвоєнням почесного звання "Заслужений артист України" УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №274/2021

Результати конкурсу на посаду Головного режисера

За результатами голосування не визначено  переможця на заміщення вакантної посади головного режисера державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», конкурс вважати таким, що не відбувся (протокол від 03.06.2021 р.).

Андрій Мацяк в програмі #backstageособистості

Андрій Мацяк в програмі  #backstageособистості телеканалу ПравдаТут

Олег Сікиринський та Наталія Лісова в ефірі радіо Вголос

А чи ви знали що Олег Сікиринський категорично не бачив себе в ролі Клода, якого (ось побачите) грає блискуче? А Наталя Лісова навпаки відразу відчула героїню.
Про це та багато іншого в розмові з Любов Ступчук.
А чи ви знали що Олег Сікиринський категорично не бачив себе в ролі Клода, якого (ось побачите) грає блискуче? А Наталя Лісова навпаки відразу відчула героїню.
Про це та багато іншого в розмові з Любов Ступчук. Слухати онлайн.

Гість проєкту «CityArtShow» - Андрій Мацяк

Генеральний директор-художній керівник Андрій Мацяк в в етері радіо Вголос.

Андрій Войтюк в програмі #backstageособистості

Андрій Войтюк в проєкті Любові Ступчук  #BACKSTAGEОСОБИСТОСТІ телеканалу ПравдаТут.

Гастролі Національного драматичного театру Литви до ювілею Заньківчан!

Литовський театр привітав Заньківчан зі сторічним ювілеєм!