Богдану Козаку 80!

Урочиста зустріч з нагоди ювілею народного артиста України, лауреата премії ім. Т.Шевченка, педагога, корифея театру.

Каліка з Інішмаану: знайомство з персонажами.

Знайомтеся — це Хелен. Місцева красуня з острова Інішмаан з населенням в півтори сотні людей. Вона мріє втекти з острова, але все що їй лишається — це тримати оборону від нахабних залицяльників. Вона гарненька рівно настільки, на скільки й вульгарна... Але чи це насправді так?
В ролі Хелен - Марія Шумейко,Іра Романчук , Мирослава Солук

Вітаємо Наталію Поліщук-Московець!

Вітаємо Наталію Поліщук-Московець з присвоєнням почесного звання заслуженої артистки України!
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №491/2020 від 9 листопада 2020 року.

Результати конкурсу на посаду "артист драми".

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад «артист драми вищої категорії» (дві штатні одиниці) та «артист драми другої категорії» (дві штатні одиниці) державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», рішенням конкурсної комісії (протокол від 26.10.2020 р.) переможцями конкурсу було визнано: на посаду «артист драми вищої категорії»: Московець Назарій Степанович,Сікиринський Олег Мирославович; на посаду «артист драми другої категорії»: Картава Анастасія Андріївна, Ковальчук Ольга Павлівна.

Результати конкурсу на посаду головний художник

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади «головний художник» державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу було визнано Романченка Андрія Дмитровича (протокол від 20.10.2020 р.).

Рекордсмен серед українських сценографів

У Львові представили виставку до 90-річчя Мирона Кипріяна. Експозицію «Життя, проведене в театрі» показують у Національному музеї ім. Андрея Шептицького (проспект Свободи, 29). Це спільний проєкт Національного музею та Національного театру ім. Марії Заньковецької, тому виставка має двох кураторів, і це — генеральний директор ЛНМ Ігор КОЖАН та аспірантка Львівської академії мистецтв, дослідниця творчості Кипріяна — Оксана ШПАКОВИЧ (дисертація «Творчість Мирона Кипріяна: образно-стилістичні особливості»), що представляє заньківчан. 

Виставка до 90 річчя Мирона Кипріяна

Сьогодні в 16:00 у Національному музеї ім. Андрея Шептицького відбулося відкриття виставки «Мирон Кипріян. Життя проведене в театрі».

Результати конкурсу на посаду "балетмейстер"

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади «балетмейстер» державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу було визнано Пернепесову Людмилу Олександрівну (протокол від 28.09.2020 р.)

Результати конкурсу на посаду помічник режисера.

   За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади «помічник режисера» державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу було визнано Когут Тетяну Іванівну (протокол від 22.09.2020 р.).

Зустріч з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком.

У суботу 12 вересня під час візиту у Львів міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко відвідав Національний театр ім. Марії Заньковецької.