«Попелюшка» в жанрі мюзикл-рев’ю

У львівському Театрі Марії Заньковецької — перша прем’єра на великій сцені нового року

Вакантна посада - завідувач режисерської частини

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької»  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – завідувач режисерської частини.

Вакантна посада - балетмейстер.

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької»  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – балетмейстер – 1 штатна одиниця.

 

Сергій Васильєв про нову виставу "Попелюшка"


«”Попелюшка” в Театрі Заньковецької насамперед цікава інтерпретацією образу заголовної героїні. 

Відеоанонс вистав театру з 18 по 23 лютого 2020 року

Сьогодні свій день народження відзначає народна артистка України Таїсія Литвиненко.

Сьогодні свій день народження відзначає народна артистка України, видатна акторка, режисерка, володарка Орденів Княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів, Ордену Св. Анни, Ордену Архистратига Михаїла, лауреатка Премій у галузі театрального мистецтва ім. Бориса Романицького, Премій у галузі театрального мистецтва ім. Марії Заньковецької та численних інших відзнак, професорка – Таїсія Литвиненко! 

Вадим Сікорський: “Я заньківчанин із плоті та крові”

Режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський розповів читачам Гал-інфо про свій творчий шлях, плани на майбутнє, та долю своїх вистав.

ТЕАТР ПРОТИ ШМІТТА

 Театрознацець Марина Котеленець про виставу "Фредерік, або бульвар злочинів"

Коментар дирекції театру щодо кадрових змін.

Ще раз нагадуємо задля вірного тлумачення ситуації, що склалася в Театрі довкола кадрових змін. 
Інформація, яка зараз активно поширюється в ЗМІ, з посиланням на допис на особистій сторінці Федора Стригуна у соціальній мережі Facebook, про те, що Федора Стригуна звільнили з Театру через прогули – не відповідає дійсності та є грубим спотворенням змісту листа для маніпулювання громадською думкою! 
 
Головний режисер Театру Ф.М. Стригун був звільнений наказом від 20.12.2019 р. № 231-к 29 грудня 2019 р. на підставі п. 2 ч. 1 ст. 36 КЗпП України – у зв’язку із закінченням трьохрічного строку дії трудового договору - контакту, про що чітко і неодноразово наголошувалося як самому Федору Стригуну так і у наших інформаційних повідомленнях, коментарях. Жодних інших наказів не приймалося і підстави звільнення не змінювалися.
Водночас, подана і витрактувана у Листі Міністерства культури, молоді та спорту України на депутатський запит М. Цимбалюка інформація щодо відсутності Федора Стригуна з середини грудня 2019 р. на роботі (без надання підтверджуючих документів причин відсутності) стосується надання інформації щодо проведення процедури звільнення – неможливості особистої видачі працівникові оформленої трудової книжки та відомостей про розрахунок у день звільнення, у зв’язку з його відсутністю на роботі.

Водночас Федір Стригун отримував від Дирекції Театру письмові та усні запрошення щодо можливості постановки нової вистави наприкінці лютого 2020 року на умовах договору про створення на замовлення об’єктів авторського права (договору цивільно-правового характеру), які неодноразово використовувалися сторонами у співпраці і раніше, під час перебування Ф.М. Стригуна на посаді художнього керівника, коли постановка вистав не входила у його безпосередню трудову функцію та додатково оплачувалася. 
Проте на сьогодні він не скористався з цієї можливості щодо нової співпраці.
Ми дуже тішимося, що н. а. України Ф. Стригун має чимало запрошень на постановки у інших театрах України. Бажаємо йому приємної співпраці з творчими колективами та гучних прем’єр.
Опісля, ми вкотре запрошуємо Федора Миколайовича до нової постановки на заньківчанській сцені.

«Є точка відліку – творити»