Молодь вивчає творчість Брехта

ідомі брехтознавці з Німеччини та України читають лекції на суспільно актуальну проблематику, що слугувала джерелом натхнення творчості Бертольда Брехта

У Львові говоритимуть про творчість Брехта

Національний театр ім. Марії Заньковецької спільно з німецьким партнером ГО «Центр міжнародного театрального інституту у Федеративній Республіці Німеччина» та українськими партнерами – Житомирським університетом імені Івана Франка (Брехт-Центром), Львівським національним університетом ім. Івана Франка запрошує взяти участь у спільному проєкті з актуалізації творчості німецького генія Бертольта Брехта для українського суспільства. Про це «Дню» розповіли у Театрі Заньковецької.

Розклад заходів у межах освітньої програми

"Творчість Брехта у сучасному культурному просторі"

Лекційна програма проекту за підтримки посольства Німеччини в Україні триває 2 дні - 15-17 вересня 2021 року і продовжується 17-19 вересня 2021 року в межах проекту, який підтримується Українським культурним фондом. 
Робочі мови: українська та німецька (переклад передбачено) 

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет культури і мистецтв (вул. Валова, 18) та Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1).

Вадим Сікорський про: репертуарну політику, кадрові поповнення і… мрію

Розпочинається 104-й сезон заньківчан 8 вересня оперетою «Наталка Полтавка» Івана Котляревського. Далі в афіші – «За двома зайцями» Михайла Старицького і дві прем’єри – європейський фарс «Віват, Бушон» Жана Делля та Жеральда Сіблейраса (запрошений режисер – Ігор Матіїв)  та сатирично-фантастична повість Григорія Квітки-Основ'яненка «Конотопська відьма» (режисер – Вадим Сікорський).
Про особливості нового театрального сезону «День» розпитав Вадима Сікорського, який від червня поточного року виконує обов’язки головного режисера театру.

Вадим Сікорський про виставу "Злодій" в етері Радіо Перше

У програмі "МІСТО І" з Олесею Галкановою-Лань розмовляли з режисером Вадимом Сікорським про:
- прем'єру вистави "Злодій" у НАУД театр ім. М. Заньковецької;
- пошуки меж прихованих емоцій;
- психологічний театр
- світ в середині людини.

Гастролі Національного драматичного театру Литви до ювілею Заньківчан!

Литовський театр привітав Заньківчан зі сторічним ювілеєм!