За двома зайцями
Михайло Старицький

За двома зайцями

початок о 12:00 год
Понеділок
1
Квітня
Комедія
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Мій Роден
Ольга Кіс

Мій Роден

початок о 18:00 год
Понеділок
1
Квітня

Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
За двома зайцями
Михайло Старицький

За двома зайцями

початок о 11:00 год
Вівторок
2
Квітня
Комедія
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Катерина
Тарас Шевченко

Катерина

початок о 18:00 год
Вівторок
2
Квітня
Композиція за поемою
Тривалість вистави 01:40
інформація про виставу
<span class= Прем'єра  Емігранти" border="0"/>
Славомір Мрожек

 Прем'єра  Емігранти

початок о 18:00 год
Середа
3
Квітня
Переклад з польської Олени Катаєвої

Тривалість вистави 01:30
інформація про виставу
CLUB Самотніх сердець

CLUB Самотніх сердець

початок о 18:00 год
Середа
3
Квітня

Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Гуцульський рік
Гнат Хоткевич

Гуцульський рік

початок о 18:00 год
Четвер
4
Квітня
етнографічне представленє в IV діях з антрактом
Тривалість вистави 02:20
інформація про виставу
Труффальдіно з Бергамо
Карло Гольдоні

Труффальдіно з Бергамо

початок о 18:00 год
П'ятниця
5
Квітня
Композитор Олександр Колкер. Лібрето Володимира Воробйова, Кіма Рижова за мотивами п’єси «Слуга двом панам»
Мюзикл на дві дії
Тривалість вистави 03:00
інформація про виставу
Тринадцята жінка
Теодозія Зарівна

Тринадцята жінка

початок о 18:00 год
П'ятниця
5
Квітня
моновистава
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Ісус, син Бога живого
Василь Босович

Ісус, син Бога живого

початок о 18:00 год
Субота
6
Квітня
Містерія на 2 дії за Євангеліями від Матвія, Марка, Луки та Івана
Тривалість вистави 02:45
інформація про виставу
Полліанна
Елеонор Портер

Полліанна

початок о 12:00 год
Неділя
7
Квітня
Переклад Богдани Гори. Інсценізація Богдана Ревкевича
П`єса на дві частини
Тривалість вистави 02:20
інформація про виставу
Смак до черешень
Агнєшка Осєцька

Смак до черешень

початок о 18:00 год
Неділя
7
Квітня
Переклад з польської Наталії Ступко, вірші - Роман Біль
Любовний роман з життя нормальних сфер
Тривалість вистави 01:35
інформація про виставу
Олена Теліга. Або - або
Інна Павлюк, Наталя Лісова

Олена Теліга. Або - або

початок о 18:00 год
Субота
13
Квітня
За листами та спогадами Олени Теліги
Тривалість вистави 01:45
інформація про виставу
CLUB Самотніх сердець

CLUB Самотніх сердець

початок о 18:00 год
Субота
13
Квітня

Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Ісус, син Бога живого
Василь Босович

Ісус, син Бога живого

початок о 18:00 год
Неділя
14
Квітня
Містерія на 2 дії за Євангеліями від Матвія, Марка, Луки та Івана
Тривалість вистави 02:45
інформація про виставу
Перед заходом сонця
Г. Гауптман

Перед заходом сонця

початок о 18:00 год
Вівторок
16
Квітня
Драма на 5 дій з антрактом
Тривалість вистави 03:00
інформація про виставу
<span class= Прем'єра  Емігранти" border="0"/>
Славомір Мрожек

 Прем'єра  Емігранти

початок о 19:00 год
Вівторок
16
Квітня
Переклад з польської Олени Катаєвої

Тривалість вистави 01:30
інформація про виставу
CLUB Самотніх сердець

CLUB Самотніх сердець

початок о 18:00 год
Середа
17
Квітня

Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Варшавська мелодія
Леонід Зорін

Варшавська мелодія

початок о 18:00 год
Середа
17
Квітня
Сценічний варіант і переклад з російської Таїсій Литвиненко
Мелодрама (без антракту)
Тривалість вистави 01:30
інформація про виставу
Картка любові
Роман Горак

Картка любові

початок о 18:00 год
Четвер
18
Квітня
Сповідь на одну одміну
Тривалість вистави 01:30
інформація про виставу
Мазепа
Юліуш Словацький

Мазепа

початок о 18:00 год
Четвер
18
Квітня
Переклад Микола Зеров
Трагедія на 5 дій (з антрактом)
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Криза
Орест Огородник

Криза

початок о 18:00 год
П'ятниця
19
Квітня
Смішна трагедія на дві дії
Тривалість вистави 02:50
інформація про виставу
Чоловік моєї дружини
Міро Гавран

Чоловік моєї дружини

початок о 18:00 год
П'ятниця
19
Квітня
Комедія (без антракту)
Тривалість вистави 01:30
інформація про виставу
Тринадцята жінка
Теодозія Зарівна

Тринадцята жінка

початок о 18:00 год
Субота
20
Квітня
моновистава
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Соло для мідних труб
Орест Огородник

Соло для мідних труб

початок о 18:00 год
Субота
20
Квітня
П’єса на 4 дії (з антрактом)
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Соло для мідних труб
Орест Огородник

Соло для мідних труб

початок о 18:00 год
Неділя
21
Квітня
П’єса на 4 дії (з антрактом)
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
<span class= Прем'єра  Емігранти" border="0"/>
Славомір Мрожек

 Прем'єра  Емігранти

початок о 18:00 год
Неділя
21
Квітня
Переклад з польської Олени Катаєвої

Тривалість вистави 01:30
інформація про виставу
Ісус, син Бога живого
Василь Босович

Ісус, син Бога живого

початок о 12:00 год
Вівторок
23
Квітня
Містерія на 2 дії за Євангеліями від Матвія, Марка, Луки та Івана
Тривалість вистави 02:45
інформація про виставу
Ісус, син Бога живого
Василь Босович

Ісус, син Бога живого

початок о 18:00 год
Вівторок
23
Квітня
Містерія на 2 дії за Євангеліями від Матвія, Марка, Луки та Івана
Тривалість вистави 02:45
інформація про виставу
<span class= Прем'єра  Емігранти" border="0"/>
Славомір Мрожек

 Прем'єра  Емігранти

початок о 18:00 год
Середа
24
Квітня
Переклад з польської Олени Катаєвої

Тривалість вистави 01:30
інформація про виставу