Олег Сікиринський

заслужений артист України

Народився 17 травня 1973 року.
Освіта – Вищий державний музичний інститут імені Миколи Лисенка, вокальний факультет, акторський відділ, викладачі – народний артист України Федір Миколайович Стригун та народна артистка України Таїсія Йосипівна Литвиненко (1990-1994 роки).
Олег Сікиринський – один з авторів та незмінний ведучий «Заньківчанських капустяників».
 
 У творчому доробку актора дві моновистави – «Сміється той, хто сміється» і «Лист з Африки».
 «Бажання зробити ці вистави було вмотивовано моєю молодістю і великою любов’ю до естради. Виріс на монологах Райкіна, Шифріна… Якщо у тобі щось є, воно сидить як хвороба, пульсує і або виліковується, або залишається з тобою на все життя. Потім бажання щось робити вилилося в організацію і проведення театральних «капусників». Головне для мене – процес. Звичайно, цікаво потім показати результат, почути «Фе!» або «Браво!». Але найцікавіше – муки творчості. Був постійним відвідувачем театральної бібліотеки в консерваторії – просиджував там годинами, шукав якісь монологи… Знав, що за спиною мене багато критикували за ті моновистави, але це були мої перші кроки. Пізнавав себе як актора. Думав – чим більше кривлятимусь, чим багатша буде моя міміка, тим буде смішніше. Лише згодом зрозумів, що це не так, що завжди треба залишатися собою. А це важко!»
Повня версія статті тут>>> Олег Сікиринський: «Мені цікавіший не результат, а муки творчості» |  Інтерв’ю Л. Пуляєвої, «Високий замок», 29.08.2012.

  • "Небилиці про Івана...", І. Миколайчук - Цугсфірер
  • "Гамлет у гострому соусі", А. Ніколаї - Геліос
  • "Голий король" Є. Шварц - поет
  • "LaWka" О. Гельман - Він
  • "Пані міністрова" Б. Нушич - Чеда
  • "За двома зайцями" М. Старицький - Йоська, жид