Квитки онлайн


Як придбати квиток онлайн

 
Придбати чи забронювати квиток онлайн на захід (вистава, концерт, іншу подію), який організовує театр на великій сцені, Ви можете таким чином:

- в розділі "Афіша" оберіть захід, який Вас зацікавив, і натисніть кнопку "Придбати квиток":
- оберіть потрібні Вам місця на інтерактивній схемі глядацької зали театру;
- натисніть кнопку «Оформити замовлення»;
- введіть адресу своєї електронної пошти і номер телефону та отримайте пароль доступу в систему;
- оберіть спосіб отримання квитка:

"Електронний квиток"
Система надішле Вам електронний квиток безпосередньо на електронну пошту, яку Ви зазначили під час оформлення замовлення. Все, що Вам потрібно зробити - це роздрукувати квиток і пред'явити його на вході перед початком заходу контролерові театру або пред'явити йому на вході для сканування штрих-код придбаного квитка на Вашому мобільному пристрої.
Спосіб оплати - банківською картою через Інтернет.
 
УВАГА! Перед підтвердженням оплати уважно перевірте дату, час, назву події та обрані місця в глядацькій залі. Після здійснення транзакції  згідно з "Інструкцією з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах", затвердженою Міністерством культури України, відвідувачі

МАЮТЬ ПРАВО ПОВЕРНУТИ КОШТИ ТІЛЬКИ У ВИПАДКУ СКАСУВАННЯ, ПЕРЕНОСУ АБО ЗМІНИ ЗАХОДУ.

У таких випадках:


З питань повернення квитків, придбаних на сайті zankovetska.com.ua чи в касі театру  

заява для глядачів, які придбали квитки в касі театру через банківський термінал 

заява для глядачів, які придбали квитки в касі театру за готівку.

заява для глядачів, які придбали квитки на сайті zankovetska.com.ua - можливий варіант надсилання скан-копій заяви, квитків, паспорта та ідентифікаційного коду на адресу info@zankovetska.com.ua) 
"Викупити в касі"
Ви можете забронювати місця в глядацькій залі. Заброньовані квитки необхідно викупити в касі Театру, пред'явивши касирові код замовлення броні, впродовж 2 діб з моменту бронювання, але не пізніше ніж за 40 хв до початку події. 
 


Правила використання електронного квитка


1. Електронний квиток надає право на відвідування заходу в Національному театрі ім. Марії Заньковецької. 
 
2. Електронний квиток заборонено копіювати та передавати копії третім особам. Унікальний ідентифікатор (штрих-код), який
міститься на цьому електронному квитку, гарантує вам право на  одноразове відвідування заходу. Пред’явлення третіми особами
електронного квитка з ідентичним ідентифікатором позбавляє вас права на відвідування заходу.
 
3. У випадку виникнення будь-яких проблем, таких як неможливість прочитати ідентифікатор (штрих-код), фізичне пошкодження цього електронного квитка або в інших випадках, необхідно звернутися в касу театру чи спеціальний пункт обміну або в каси, перелік яких на сайті www.zankovetska.com.ua.
 
4. Перевірка електронних квитків та прохід на захід здійснюється у відповідності з правилами, які встановлені організаторами або
адміністрацією театру. Для проходження процедури ідентифікації та з метою перевірки права використання
цього електронного квитка рекомендовано мати при собі документ, що підтверджує Вашу особу.
 
5. Вартість цього електронного квитка може бути повернена ЛИШЕ У РАЗІ СКАСУВАННЯ, ПЕРЕНОСУ АБО ЗАМІНИ заходу на умовах, встановлених офертою. Вартість сервісного або іншого зборів, які стягуються при продажі електронного квитка, поверненню не підлягає.
 
6. Купуючи цей квиток, покупець погоджується дотримуватись правил поведінки в Національному театрі ім. Марії Заньковецької. Детально ознайомитися з ними можна на офіційному сайті www.zankovetska.com.ua.
 
БАЖАЄМО ГАРНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!