14 лютого. СОНЦЯСХІД в Червонограді


Програму СОНЦЯСХІД презентовано в Червонограді на Львівщині.

"The Rohies" на Фестивалі української популярної пісні в Моронзі


Львівський музичний кавер-гурт «The Rohies («Роги»)» має чимало своїх шанувальників в Оструді. Це виявилося і під час концерту 18 вересня, організатором якого були Острудське повітове староство та Ольштинський відділ ОУП.
Концертний зал острудського замку заповнився вщерть, з чого щонайменше половина публіки становили українці з Оструди та Ілави. Заньківчани, бо ж члени колективу є акторами Львівського національного академічного драмтеатру імені Марії Заньковецької, понад годину співали найвідоміші пісні гуртів «Брати Гадюкіни», «Скрябін», «Піккардійська терція», «Океан Ельзи» і ряд українських народних патріотичних пісень. Публіка не хотіла їх відпускати, тому довелося ще виконати «Червону калину», яку публіка вислухала стоячи і підспівуючи. 

The Rohies взяли участь в акції "Разом з Україною"


На запрошення української діаспори в Польщі та Старости Острудського заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" виступив з благодійними концертами в містах Варміно-Мазурського воєводства (Польща).

Донеччина зустрічала заньківчан та їхніх друзів.


Заньківчани та їхні друзі вже вкотре налагоджують культурний обмін поміж Сходом та Заходом України. Задля її єдності.

Кавер-гурт The Rohies знову вирушили на Схід


Сьогодні,  1 вересня, кавер-гурту The Rohies та народний артист України Олег Лихач – відповідно до звернення начальника управління культури Донецької обласної державної адміністрації № 1084-13/02 від 18.08.2016 р. та задля реалізації започаткованого Міністерством культури України Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» –вирушив із концертами на Схід.

Виступи відбудуться 2 вересня у Костянтинівці, 3 у Слов’янську, 4 у Бахмуті.

До скорої зустрічі, донецький краю! 

До Дня Незалежності The Rohies виступили перед військовими в Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки (Яворівський полігон)


23 серпня 2016 року з нагоди святкування в нашій державі Дня Державного прапора та 25 річниці Незалежності України, нами спільно з 58 будинком офіцерів організовано та прведено концерт  у Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки (Яворівський полігон). 

Про нас. Інтерв'ю Тараса Лисака для агенcтва "Укрінформ"


Директор-розпорядник Національного театру імені Марії Заньковецької Тарас Лисак дав інтерв'ю кореспонденту "Укрінформ" Нінель Кісилевській. Про життя кавер-гурту The Rohies...

The Rohies - черговий благодійний концерт


26 червня в селі Зимна Вода під Львовом відбулась благодійна акція в підтримку військових Збройних Сил України.  Під час її проведення відбувся благодійний ярмарок та концерт.

І знову "Віденка". Проект "Голоси"


Черговий концерт у арт-кафе "Віденська тераса" був експериментальним. Вокалістами були всі учасники кавер-гурту  The Rohies.

SMC із Олегом Лихачем & гурт "The Rohies". Після АТО.


Пропонуємо вашій увазі програму SMS на телеканалі "Львів" з чарівною ведучою Любою Ступчук

 

Благодійний концерту за участі кавер-гурту THE ROHIES ("Роги")


14 травня у приміщенні Національного театру ім. М. Заньковецької відбувся Благодійний концерт "Вільні, бо єдині!". Участь у ньому взяв кавер-гурт "THE ROHIES" ("РОГИ"), які виконали, як кавери, так і авторські пісні. Можна писати багато, але нехай говорить музика.
 

Галицкие «РОГИ» вернутся на на Донбасс


Подаємо до Вашої увагу статтю журналіста з Костянтинівки Марини Пухир , котру вона підготувала під час стажування у "Львівський газеті"

Кавер-гурт "The Rohies" ("Роги") повернувся з благодійного концертного туру в зоні АТО


До вашої уваги фото-звіт зустрічі наших неймовірних і талановитих Заньківчан, а саме кавер-гурту "The Rohies" ("Роги") із зони АТО. От так зустрічали з калачем та сіллю, кульками, плакатом і щасливими усмішками!!! - а головне, з емоціями!

 

Радіопрем'єра композиції "Пісня Солдата".


19 квітня 2016 року в прямому ефірі на "Львівському радіо" відбулась прем'єра композиції "Пісня Солдата". Одна з перших авторських робіт заньківчанського кавер-гурту "The Rohies".

Концерт у "Віденці". Збираємось на Схід.


Львів, Арт-кафе "Віденська тераса", неділя вечір, 21 лютого, The Rohies, ми зібрали друзів, котрі допомагають нам з турне в зону АТО

Афіша весняних концертів The Rohies на Сході України


Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" разом з народним артистом України, солістом Львівського Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Олегом Лихачем вирушає в кінці березня в благодійний тур містами Донецької та Луганської областей.

"Невгамовні Роги" - 10.04.2016 - концерт в Академії сухопутних військ


"Невгамовні Роги" - саме так назвав нас сьогодні, 10 квітня в неділю, начальник львівського 58 будинку офіцерів Віталій Провозін. Черговий концерт для ЗСУ.

The Rohies виступили у госпіталі перед пораненими бійцями ЗСУ


Логічним завершенням цьогорічної "іспанської епопеї" заньківчан став концерт The Rohies в Військово-медичному клінічному центрі західного регіону

Заньківчанський гурт «Роги» знову їде в зону бойових дій з концертами


Телерепортаж про підготовку до концертного туру містами Луганської та Донецької областей.
 

Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" дав 10 концертів в зоні АТО


Заньківчани взяли участь в культурно-мистецькому проекті на Сході України. З концертами перед військовими та цивільними виступив кавер-гурт "The Rohies"

The Rohies в зоні АТО


Перед відкриттям нового театрального сезону, з 28 серпня по 1 вересня,  заньківчанський кавер-гурт “The Rohies” виступив з концертами перед українськими військовими, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, та місцевими мешканцями.

The Rohies та їх друзі дали благодійний концерт


Цього разу учасники гурту запросили друзів - уславлених співаків та музикантів, щоб разом допомогти своїй колезі – актрисі театру Олександрі Лютій в боротьбі із складною онкологічною хворобою її матері. 

The Rohies & Friends. Як завжди, такі концерти - це неповторне театралізоване музичне дійство. Позитивні емоції та благодійність. І музика. Заради добра.

Вчора "Віденку" поставили на "Роги"


Концерт гурту разом із друзями на концертному майданчику арт-кафе "Віденька тераса".
Повна відеоверсія концерту від http://photo-lviv.in.ua/

Інпанські пригоди. Театр виступив в Малазі перед українською діаспорою


На запрошення ГО "Майдан Малага" та Консула України в м. Малага  гастрольна трупа театру три дні дарувала своє мистецтво іспанським українцям

Концерт "На Андрія". 13.12.2014

Гурт виступив перед шанувальниками на камерній сцені театру. Андріям привячено >>>

Літні концерти на Мазурах в Польщі. Липень 2014 (фото, відео)

Липневі концерти у Польщі зібрали як представників української діаспори, так і поляків >>>

Сольний концерт в нічному клубі "Picasso" 26.11.2012 (відео)

Перший сольний концерт гурту поза межами театру зібрав чи не весь колектив заньківчан. Родзинкою концерту стала участь у концерті багатьох друзів  гурту >>>

Заньківчани створили гурт "Роги" (відео)

Телерепортаж - Головні новини за 27 листопада — Новини Львова,
2012  - ZAXID.NET,TV 

Кавер-гурт "Роги" або The Rohies. Про нас.

Історія кавер-гурту "The Rohies" (“РОГИ”) розпочалась в 2010 році. Унікальність його появи полягає в тому, що він формувався як музична творча складова нової вистави «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами» (за кіносценарієм  видатного кіноактора, режисера і сценариста Івана Миколайчука)  у Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької  >>>