Останній гречкосій
Орест Огородник

Останній гречкосій

початок о 18:00 год
Четвер
2
Травня
Гірка комедія на три дії з антрактом
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Наталка Полтавка
Іван Котляревський

Наталка Полтавка

початок о 11:00 год
П'ятниця
3
Травня
Музика Миколи Лисенка
Оперета на дві дії
Тривалість вистави 02:00
інформація про виставу
Сватання на Гончарівці
Григорій Квітка-Основ'яненко

Сватання на Гончарівці

початок о 18:00 год
П'ятниця
3
Травня
Комедія в двох частинах
Тривалість вистави 02:45
інформація про виставу
Соло для мідних труб
Орест Огородник

Соло для мідних труб

початок о 18:00 год
Субота
4
Травня
П’єса на 4 дії (з антрактом)
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Полліанна
Елеонор Портер

Полліанна

початок о 12:00 год
Неділя
5
Травня
Переклад Богдани Гори. Інсценізація Богдана Ревкевича
П`єса на дві частини
Тривалість вистави 02:20
інформація про виставу
Соло для мідних труб
Орест Огородник

Соло для мідних труб

початок о 18:00 год
Неділя
5
Травня
П’єса на 4 дії (з антрактом)
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Наталка Полтавка
Іван Котляревський

Наталка Полтавка

початок о 12:00 год
Вівторок
7
Травня
Музика Миколи Лисенка
Оперета на дві дії
Тривалість вистави 02:00
інформація про виставу
CLUB Самотніх сердець

CLUB Самотніх сердець

початок о 18:00 год
Вівторок
7
Травня

Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
За двома зайцями
Михайло Старицький

За двома зайцями

початок о 18:00 год
Середа
8
Травня
Комедія
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
За двома зайцями
Михайло Старицький

За двома зайцями

початок о 16:00 год
П'ятниця
10
Травня
Комедія
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Івасик Телесик
Орест Огородник

Івасик Телесик

початок о 12:00 год
Неділя
12
Травня
Музична казка за мотивами української народної (без антракту)
Тривалість вистави 01:15
інформація про виставу
Марія Заньковецька
Іван Рябокляч

Марія Заньковецька

початок о 18:00 год
Неділя
12
Травня
Дума на 2 частини
Тривалість вистави 03:20
інформація про виставу
CLUB Самотніх сердець

CLUB Самотніх сердець

початок о 18:00 год
Вівторок
14
Травня

Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Сільва
Імре Кальман

Сільва

початок о 18:00 год
Середа
15
Травня
Лібрето Л. Штейна і Б. Йенбаха. Сценічний варіант Федора Стригуна
Оперета на три дії (з антрактом)
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
Соло для мідних труб
Орест Огородник

Соло для мідних труб

початок о 18:00 год
Четвер
16
Травня
П’єса на 4 дії (з антрактом)
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Диво-квітка
Наталія Боймук

Диво-квітка

початок о 11:00 год
П'ятниця
17
Травня
Ранок, ліс прокидається, всі танцюють щасливі
Казка
Тривалість вистави 01:10
інформація про виставу
Гуцульський рік
Гнат Хоткевич

Гуцульський рік

початок о 18:00 год
П'ятниця
17
Травня
етнографічне представленє в IV діях з антрактом
Тривалість вистави 02:20
інформація про виставу
Труффальдіно з Бергамо
Карло Гольдоні

Труффальдіно з Бергамо

початок о 18:00 год
Субота
18
Травня
Композитор Олександр Колкер. Лібрето Володимира Воробйова, Кіма Рижова за мотивами п’єси «Слуга двом панам»
Мюзикл на дві дії
Тривалість вистави 03:00
інформація про виставу
Полліанна
Елеонор Портер

Полліанна

початок о 12:00 год
Неділя
19
Травня
Переклад Богдани Гори. Інсценізація Богдана Ревкевича
П`єса на дві частини
Тривалість вистави 02:20
інформація про виставу
Назар Стодоля
Тарас Шевченко

Назар Стодоля

початок о 18:00 год
Середа
22
Травня
До 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка
Драма
Тривалість вистави 02:20
інформація про виставу
Перед заходом сонця
Г. Гауптман

Перед заходом сонця

початок о 18:00 год
Четвер
23
Травня
Драма на 5 дій з антрактом
Тривалість вистави 03:00
інформація про виставу
Соло для мідних труб
Орест Огородник

Соло для мідних труб

початок о 11:00 год
П'ятниця
24
Травня
П’єса на 4 дії (з антрактом)
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Криза
Орест Огородник

Криза

початок о 18:00 год
П'ятниця
24
Травня
Смішна трагедія на дві дії
Тривалість вистави 02:50
інформація про виставу
Циліндр
Едуардо де Філіппо

Циліндр

початок о 18:00 год
Неділя
26
Травня
Переклад з італійської В. Довжика
Комедія
Тривалість вистави 01:40
інформація про виставу
Соло для мідних труб
Орест Огородник

Соло для мідних труб

початок о 18:00 год
Вівторок
28
Травня
П’єса на 4 дії (з антрактом)
Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
CLUB Самотніх сердець

CLUB Самотніх сердець

початок о 18:00 год
Середа
29
Травня

Тривалість вистави 2:00
інформація про виставу
Диво-квітка
Наталія Боймук

Диво-квітка

початок о 11:00 год
Четвер
30
Травня
Ранок, ліс прокидається, всі танцюють щасливі
Казка
Тривалість вистави 01:10
інформація про виставу
Мазепа
Юліуш Словацький

Мазепа

початок о 18:00 год
Четвер
30
Травня
Переклад Микола Зеров
Трагедія на 5 дій (з антрактом)
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу
За двома зайцями
Михайло Старицький

За двома зайцями

початок о 18:00 год
П'ятниця
31
Травня
Комедія
Тривалість вистави 02:30
інформація про виставу