Таємниці театру Заньковецької

Заньківчани святкують своє 100-річчя. 

Рівно за тиждень на сцені нашого театру гастролюватиме литовський театр.

Неймовірна версія «Бориса Годунова» О. Пушкіна 

Гастролі Національного драматичного театру Литви до ювілею Заньківчан!

Литовський театр привітав Заньківчан зі сторічним ювілеєм!

Януш Юхницький: виходжу на сцену і мені нічого не страшно

Напередодні 70-річного бенефісу провідного актора львівського театру ім. Марії Заньковецької Януша Юхницького кореспондентка Гал-інфо мала нагоду поспілкуватись з ним про театр, глядачів, сім'ю та багато іншого.

На сцені театру ім. Марії Заньковецької покажуть справжнє обличчя сучасної Росії

16 березня, Литовський національний театр привезе до Львова свою інтерпретацію відомої п’єси «Борис Годунов» О. Пушкіна. Режисером вистави виступить Еймунтас Някрошюс – один з найвідоміших режисерів Європи, лауреат численних державних нагород та дипломів театральних фестивалів у Литві, Латвії, Естонії, Росії та інших країнах.

Зі 100-річчям Львівський театр Заньковецької вітатимуть колеги з Литви

«День» неодноразово розповідав про те, що Національний академічний український театр ім. Марії Заньковецької святкує 100-річний ювілей, з нагоди якого вже відбулися науково-практична конференція з участю театрознавців із усієї України й з-за кордону, також – міжнародний театральний фестиваль, урочиста академія та прем’єрна постановка режисера Федора Стригуна вистави «Марія Заньковецька» за п’єсою Івана Рябокляча.

«Щоб бути артистом, одного таланту замало. Треба гарувати і гарувати…»

28 лютого у прем’єрній виставі режисера Ореста Огородника «За двома зайцями» за п’єсою М. Старицького на сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької відбудеться бенефіс народного артиста України Януша Юхницького у ролі Сірка (батька Проні Прокопівни). Попри те, що Януш Юхницький пройшов і вогонь, і воду, не  розчарувався у професії і у житті. Колись його не прийняли у Театральний інститут імені Карпенка-Карого, але він вперто торував собі дорогу на сцену. У серпні минулого року відзначив 70-річний ювілей. Обожнює театр.  Наша розмова з бенефіціянтом про акторську професію і тернистий шлях до омріяної мети.

Литовський „Борис Годунов“: новий погляд на стару історію

Трохи більше, як за тиждень, 16 березня 2018 року, до Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької завітає Литовський театр із виставою „Борис Годунов“ (за однойменною п’єсою Олександра Пушкіна), відомого режисера Еймунтаса Някрошюса.

У Львові представили прем'єру комедійної п'єси Старицького "За двома зайцями"

До прем`єри вистави "За двома зайцями"

Вже 24 лютого, запрошуємо всіх поціновувачів заньківчанської гри на першу прем’єру на великій сцені у 2018 році – «За двома зайцями» М. Старицького.