"Наталка Полтавка" у Краматорську 4-5 червня 2019р.

Гастролі театру у місті Краматорськ з оперетою "Наталка Полтавка" 4 та 5 червня.

"Блазні мимоволі" у Рівному (15-16 липня 2014 року)

      Театр імені Марії Заньковецької, як і належить колективу зі Львова, відомий своїм вмінням втиснути у будь-який свій проект соціально-політичну нотку. У комедії «Блазні мимоволі», прем'єра якої відбулася торік, увесь сюжет навіть в анонсі пишуть «із життя бюджетної інтелігенції».

Наша "Катерина" на сцені Литовського національного драматичного театру.

     16-17 жовтня пройшли Дні культури України в Литовській Республіці в рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, у яких взяли участь Заньківчани, показавши у Вільнюсі виставу «Катерина». Проект відбувся за сприяння Міністерства культури України й Міністерства культури Литовської Республіки.

"Блазні Мимоволі" в Мукачево та Ужгороді 28-29 листопада

      Львівський театр ім. М.Заньковецької бліц-гастролями на Закарпатті прикрасив останній вік-енд осені.
      Зрештою, підзаголовок привезеної цього разу комедії «Блазні мимоволі…» цілком відповідає соціальним настроям, а значить аншлаг був забезпечений апріорі. «З життя бюджетної інтелігенції» у комічному стилі – втомлена політичними стресами, перманентними загрозами і економічним колапсом театральна публіка сподівалася на відгук зі сцени.

Заньківчани покажуть "Наталку Полтавку" у м. Сватове Луганської області

      Ми, Заньківчани, віримо у нашу українську армію й прагнемо підтримувати її своїм мистецтвом. 11 грудня у м. Сватове Луганської області ми два рази зіграє «Наталку Полтавку» І. Котляревського. Серед глядачів чекаємо на військовослужбовців та мешканців міста. Сподіваємося, що зможемо підтримати бойовий дух наших воїнів, хочемо, аби їх наша вистава зігріла у ці холодні грудневі дні…
 
      Організатор заходу – Львівське міжобласне відділення Національної спілки театральних діячів України, за фінансової підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації. 

До 200-тя з дня народження Т.Г. Шевченка кияни побачили виставу "Катерина"!

    2 грудня 2014 р.  о 19.30  на сцені  Національного  академічного  театру російської драми ім. Лесі Українки  в рамках мистецької акції «Віч-на-віч з Кобзарем»,  відбулася вистава Національного академічного українського театру ім. М. Заньковецької «Катерина», за однойменною поемою Тараса Шевченка. Режисер-постановник вистави Богдан Ревкевич. Захід відвідали шановані гості з Міністерства Культури України, представники мисцецьких кіл, студенти мистецьких вузів тощо. Також цей вечір був особливим, бо у залі сиділи воїни, які відстоювали нашу державу на Сході. Завдяки київським волонтерам хлопці мали змогу переглянути виставу.
    Фотозвіт.
Олеся Галканова
Перс-служба театру

Гастролі оркестру театру в м. Любліні

    Оркестр Національного театру ім. М. Заньковецької під керівництвом з. а. України Богдана Мочурада запрошено на урочисті заходи присвячені 24-й річниці Дня Незалежності України в місті Любліні (Республіка Польща). 
    Поїздка здійснюється на запрошення  Генерального консульства України в місті Любліні (Республіка Польща).
 
Олеся Галканова
 Прес-служба

Гастролі Івано-Франківського театру

20 та 21 квітня 0 18.00 в приміщенні Національного театру імені Марії Заньковецької відбудуться гастролі Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка. 

20 квітня - феєрія-бурлеск "Енеїда" http://kasa.in.ua/eneida-lviv

21 квітня - "Оскар і рожева пані" Е. Е. Шмітта http://kasa.in.ua/vystava-oskar-i-rozheva-pani-lviv

           

Луцький театр у Львові 18 травня: Не пропустіть!

18 травня 2017 року о 18.00 годині в приміщенні Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької (місто Львів) відбудуться гастролі Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка (місто Луцьк).

Театр виступив в Малазі перед українською діаспорою

На запрошення ГО "Майдан Малага" та Консула України в м. Малага  гастрольна трупа театру три дні дарувала своє мистецтво іспанським українцям
Театр виступив в Малазі перед українською діаспорою
Співпраця поміж Національним театром ім. Марії Заньковецької та українськими громадами країн світу впродовж останнього року значно посилилась. Поширюється і географія гастрольних поїздок. З 28 квітня до 2 травня 2015 року на запрошення Громадського об'єднання "Майдан Малага" та за підтримки Консула України в м. Малага Олега Власенка заньківчани презентували своє мистецтво українцям Іспанії. 

Активісти ГО "Майдан Малага" займають активну громадянську позицію з початку революційних подій Євромайдану. 3 березня 2015 року у Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку освячено реанімобіль, придбаний за власний кошт українцями Малаги, який представники діаспори скерували в зону бойових дій АТО. 

Ініціаторами, щодо запрошення нашого театру для виступу перед українцями в Іспанії, стали саме вихідці із Західної України. Тому і театрально-концертна програма була спеціально до цих гастролей сформована відповідним чином.

29 квітня в концертній залі La Cochera Cabaret (м. Малага) театр спочатку представив виставу-жарт з життя львів'ян в 20-х років XX сторіччя "Тільки у Львові - Бум, Пім, Пім" (режисер-постановник Вадим Сікорський, художник-постановник Наталія Тарасенко). В другій частині дійства заньківчани презентували компіляцію вистав "Гуцулка Ксеня" та "Небилиці про Івана", яка була переплетена з популярними піснями у виконанні аматорського театрального кавер-гурту "The Rohies". На завершення вечора вщерть заповнений зал виконав разом із заньківчанами "Ой у лузі червона калина"

30 червня кавер-гурт "The Rohies" виступив на центральному майдані міста Малаги - Площі Конституції -  з сольним концертом в акустичному форматі.

1 травня відбувся 4-й традиційний футбольний турнір серед українських команд Іспанії, а разом з ним, і свято борщу та сала. Численна українська громада зі всієї Іспанії зібралась в передмісті Малаги - Бенальмадені. Свято завершилось великим гала-концертом самодіяльних виконавців і заньківчанського гурту "The Rohies". 

Всі кошти, зібрані
 за ці три дні, активістами ГО "Майдан Малага" будуть особисто передані в кінці травня на лікування поранених українських військових у Військово-медичний клінічний центр західного регіону в м. Львові.

Загалом виступ театру на іспанській землі був захоплено сприйнятий і українцями, і іспанцями. Зі словами вдячності до гастрольної трупи та до керівництва театру звернувся Консул України в Малазі Олег Власенко, а директор з організаційних питань найбільшого в Малазі Театру Сервантеса Мігель Гальєго Міллан запросив наш колектив взяти участь в традиційному театральному фестивалі в січні 2016 року.

На цих гастролях нашу трупу супроводжували знімальні групи 5-го та 24 каналу. Їхні підсумкові репортажі можна переглянути нижче.

До нових зустрічей!

 


Публікації


"Актори театру ім. Марії Заньковецької зіграли у футбол з іспанськими українцями"  |  http://zaxid.net, Тимофій Федорець, 02.05.2015

"Заньківчани повернулися з гастролей сонячною Іспанією"(відео)   |   "Головні новини Львова", Оксана Сенишин, 06.05.2015

"Українська громада в Іспанії допомагає військовим в зоні АТО"(відео)  |
  
"Головні новини Львова", Марічка Крижанівська, 07.05.2015

"Львівський театр ім. Заньковецької поїхав в іспанію збирати гроші на армію"(відео)  |  "5 канал", Ольга Петрів, Ян Доброносов, 04.05.2015

"Українці в Іспанії затоптали прапор т. з. "Новоросії"(відео)  |   "5 канал", Ольга Петрів, Ян Доброносов, 05.05.2015
Світлини: Алла Архипенко, Ян Доброносов, Тарас Лисак