ВІдео анонс вистав театру 15 - 23 січня 2018 р.

Відеоанонс вистав театру 20 - 30 грудня 2018 р.

Відео анонс вистав театру 7 - 14 грудня 2018 р.

Театр вчергово виступив у Польщі на фестивалі.

На запрошення дирекції драматичного театру ім. Александра Венгеркі (м. Білосток, Республіка Польща) наш театр взяв участь другому фестивалі «Kierunek Wschód» (“Напрямок Схід”).
Театр вчергово виступив у Польщі на фестивалі.

 
Виставою «Ревізор» Миколи Гоголя (режисер – заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський, художник – Наталія Тарасенко) ми завершили фестиваль 1 грудня 2018 року.
"Напрямок Східу" - огляд виступів театрів, метою якого є презентація культурних здобутків театрів з   прикордонних територій і також  виступи колективів з поза східного кордону Польщі. Метою фестивалю є зміцнення культурного співробітництва країн регіону Східного партнерства та культурних центрів, розташованих на прикордонних територіях. Перший фестиваль відбувся в 2017 році. Під час цьогорічного фестивалю глядачі мали змогу подивитися в цілому вісім виступів: з Білорусі, Литви, України, з польських міст Жешув та Бельско-Бяла.
 
Фестиваль відбувся завдяки фінансуванню Фонду сприяння культурі та бюджетам Міністерства культури і національної спадщини та уряду Маршалка Підляського воєводства та під почесним патронатом Посольства України в Республіці Польща, Воєводи Підляського воєводства та міського голови Білостока.
 
На виставі були присутні як польські громадяни, так і представники української діаспори. Після завершенніявідбулось її обговорення  глядачів з  творчою групою безпосередньо у глядацькій залі. Подію висвітлювали як регіональні, так і центральні ЗМІ сусідньої держави.
Національний театр ім. Марії Заньковецької і надалі провадитиме активну міжнародну діяльність з метою популяризації українського театрального мистецтва за кордоном.


 

Відеоанонс вистав театру 18-25 листопада 2018 р.

Відеоанонс вистав театру 3 - 11 жовтня 2018 р.

Відбулася благодійна вистава "Момент кохання"

Гастролі театру у Києві!

За підтримки міністерства культури України 14 та 15 листопада 2018 року гастролі театру у Києві. 

Відбувся брифінг з нагоди показу 2 грудня благодійної вистави «Момент кохання»

Учора, 26 листопада відбувся брифінг з нагоди показу 2 грудня на сцені Театру ім. М. Заньковецької благодійної вистави «Момент кохання» (Інсценізація Тараса Жирка за однойменним твором Володимира Винниченка. У головній ролі – н. а. України Євген Нищук).
 

ВІДЕОАНОНС ВИСТАВ ТЕАТРУ 13-21 ЧЕРВНЯ 2018