Відеонанос вистав театру 25-29 вересня 2018 р.

Відеоанонс вистав театру 20-23 вересня 2018 р.

Коломийські представлення 2018 - "Марія Заньковецька" Івана Рябокляча.

15 вересня 2018 року НАУД театр ім. Марії Заньковецької взяв участь к Х Всеукраїнському театральному фестивалі «Коломийські представлення» з виставою «Марія Заньковецька» Івана Рябокляча.

Відеоанонс вистав театру 12-16 вересня 2016 р.

Відкриття 101 театрального сезону.

6 вересня відбулося урочисте відкриття 101- го театрального сезону.

Відеоанонс вистав театру 6 - 11 вересня 2018 р.

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади «артист драми ІІ категорії»

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади «артист драми ІІ категорії» державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу було визнано Пантелєєва Володимира Леонідовича (протокол від 27.08.2018 р.)
 
Прес-служба театру

Вітання з нагоди присвоєння звання!

     Вітаємо Федорченко Ніну Андріївну - начальника реквізиторної дільниці з присвоєнням звання "Заслужений працівник культури України" згідно Указу Президента України № 241/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України". За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.
 
Прес-служба театру

101 сезон Заньківчани розпочинають участю в європейському фестивалі TRANS/MISJE

Театр отримав запрошення для участі в винятковій події – міжнародному фестивалі мистецтв TRANS/MISJE.
Жешув – Кошице – Острава – Дебрецен – Львів – Тракай – театри цих міст із різних країн підписати угоду про участь у проекті.
101 сезон Заньківчани розпочинають участю в європейському фестивалі  TRANS/MISJE
На завершення канікул театри з великих 6-ти європейських міст, яких поєднує близькість до кордонів, запрезентують у Жешуві старанно підібрану й вишукану мистецьку програму.
Буде подія цікавою не лише для поціновувачів театру, а й інших галузей мистецтва. Мистецькі акції проекту будуть доступними на теренах міста, зокрема на відкритих майданчиках для загального огляду.
Перша редакція фестивалю організована в Жешуві та в Ланьцуті 25-31 серпня цього року.
Фестиваль матиме характер імпрези циклічної. Наступний етап фестивалю TRANS/MISJE відбудеться в одному з 6-ти міст партнерів-організаторів.

Загалом 2018 рік – 100-та річниця встановлення нового порядку у Європі після Першої Світової війни. Тому перший етап фестивалю має символічну назву «1918 – кінець та початок».
Міжнародний мистецький фестиваль TRANS/MISJE створений з ініціативи театру імені Ванди Сємашкової в Жешуві, а також закордонних партнерів: театрів Словаччини, Чехії, Угорщини, України та Литви, а також Музею Замку в Ланьцуті в якості почесного партнера.
Партнерські міста проекту поєднує прикордонне розташування, яке сприяє взаємному культурному обміну.
Головною програмною засадою TRANS/MISJE є інтердисциплінарність у  сфері мистецтва. Проект сконцентрований на презентації різноманітних театральних форм (театр танцю, ляльковий театр, опера, перформанс), а також інших галузей музики, танцю, малярства, фотографії, фільмів.
 
40 подій, 6 країн, 1 місто
 
Спеціально до фестивалю в Жешуві підготовані події передпрем’єрного характеру. Театри-партнери представлять мистецькі акції, які є популярними в їхніх країнах. Багато культурних видовищ буде показано поза межами театру. Серед виставок можна буде побачити роботи малярські роботи художників Студії Пластичної з литовського міста  Трок.
В галереї BWA свою працю презентуватиме Йозеф Надь (Josef Nadi), народжений в угорській діаспорі Сербії, французький танцюрист, хореограф, артист візуального мистецтва та фотограф.
В кінотеатрі ЗОРЗА буде відбуватися цикл «Проекція свободи», який презентує сучасні фільми, присвячені національній самоідентифікації і шляху країн до волі. Також на різних майданчиках міста, як і в Клубі Фестивальному, щоденно можна буде послухати музику: джазову, фольклорну, хіп-хоп, класику, розважальну,  яка відображатиме традиції країн та народів.
В рамках фестивалю TRANS/MISJE відбудуться також зустрічі та розмови з письменниками, артистами, закордонними гостями, а також покази вистав для наймолодших глядачів.
Готель Жешув та галерея Жешув є офіційними партнерами фестивалю.
 
 На відкритті фестивалю були присутні Генеральний директор- художній кервіник театру Андрій Мацяк,  директор- розпорядник театру Тарас Лисак та Народний акртист України, лауреат премії ім. Т. Шевченка Богдан Козак. Також Богдан Козак взяв участь в дискусії про національну тотожність і він залишився на весь час фестивалю як почесний гість.
 
Програма участі НАУД Театру
ім. Марії Заньковецької у фестивалі TRANS/MISJE:
 
На відкриття фестивалю відбуває генеральний директор-художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв Андрій Мацяк та лауреат Шевченківської премії, професор, народний артист України Богдан Козак.
 
 
30 серпня о 18.00 – «Катерина» за творами Т. Шевченка (режисер Б. Ревкевич)
31 серпня о 10.45 – відкриття фотовиставки львівського капелана Андрія Дуди під назвою «Сили збройні України. Воїни Світла».
31 серпня о 11.00 – фільм «Сліпий» (режисер Б. Ревкевич) та проект-перформанс «Герої України»
31 серпня о  18.00 – концерт оркестру та запрошених солістів під назвою «Зірки в очах твоїх», диригент з. а. України Богдан Мочурад.
 
                                                                                                                                                                              Леся Кічура 
Публікацї:


 

Вітаємо Заньківчан!

Вітаємо Заньківчан!

Свято у театрі продовжується! До Міжнародного дня театру згідно з Указом Президента України №87/2018 "Про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва" було відзначено актора театру Олега Сікиринського і присвоєно йому звання заслужений артист України та начальницю костюмерної дільниці Катерину Періг та присвоєно їй звання заслужений працівник культури України.

Заньківчани щиро вітають колег з такою вагомою у їх житті подією і зичать здійснення усіх професійних мрій!

Прес-служба театру