Відеоанонс вистав театру 22-30 квітня 2018 р.

Херсонський театр подарує львів’янам 3 вистави просто неба в День міста

У рамках святкування Дня міста до Львова із неймовірними дарунками завітають гості з Херсону!

Відеоанонс вистав театру 11-21 квітня 2018 р.

Відеоанонс вистав театру 1-10 квітня 2018 року

Капустяний Оскар 2018

З нагоди Міжнародного дня театру Заньківчани влаштували свято для всіх театралів.
Капустяний Оскар 2018
З нагоди Міжнародного дня театру Заньківчани влаштували свято для всіх театралів. Акторська група підготувала ювілейний Капустяний Оскар, бо ж театр святкує своє 100-річчя. У рамках дійства було вручено нагороди у 12-ти номінаціях, серед яких: кращий актор/актриса, краща вистава, «найшвидше введення у виставу» та ін. Нагороди (статуетку Оскара та головку капусти) отримували актори та режисери з усіх театрів Львова.

Окрасою дійства були численні жартівливі та комедійні сцени й номери, зокрема телерепортаж із традиційного для Заньківчанських Капустяників впізнавано-містичного населеного пункту Марнославнівка, де щоразу відбуваються неймовірні пригоди.

Сценічні перевтілення у нові ролі (акторів, диригентів… завтрупою…) справді вразили багатьох присутніх на театральному дійстві. Свято вдалося на славу, бо численні вдячні відгуки отримуємо щоденно від всіх, кому вдалося цього дня потрапити до нашого театру.

 

Відео: телеканал НТА
ФОТО: ТАРАС ВАЛЬКО

Вітаємо Заньківчан!

Вітаємо Заньківчан!

Свято у театрі продовжується! До Міжнародного дня театру згідно з Указом Президента України №87/2018 "Про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва" було відзначено актора театру Олега Сікиринського і присвоєно йому звання заслужений артист України та начальницю костюмерної дільниці Катерину Періг та присвоєно їй звання заслужений працівник культури України.

Заньківчани щиро вітають колег з такою вагомою у їх житті подією і зичать здійснення усіх професійних мрій!

Прес-служба театру

"Капустяний Оскар 2018" частина 1 :)

Відеоанонс вистав театру 22-31 березня 2018 року

Національний театр Литви представив львів'янам виставу " Борис Годунов"

16 березня в стінах нашого театру Литовський національний драматичний театр представив увазі львівських поціновувачів театрального мистецтва провокативну виставу  за п`єсою О.Пушкіна "Борис Годунов" в постановці всесвітньовідомого режисера Еймунтаса Някрошюса.

“Театр в бібліотеці”, або поетичні баталії на театральному ґрунті

У вівторок, 20 березня 2018 року, в читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) в рамках проекту «Театр в бібліотеці» відбулася зустріч з Олександрою Гуменецькою та Євгеном Федорченком.