21 грудня. "Школа дружин". Театр Польський ім. А. Шифмана у Варшаві

Друзі продовжують вітати заньківчан зі 100-річним ювілеєм. 21 грудня відбудеться показ вистави Мольєра "Школа дружин" Театру Польського ім. Арнольда Шифмана у Варшаві.

Гастролі Театру ім. І.Франка у Львові з нагоди 100-річчя Заньківчан.

30 листопада в рамках святкування 100-річчям Заньківчан до Львова завітав Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка. І Міністр культури України Євген Нищук.

Відеоанонс вистав 02-12 грудня 2017 року.

“Мій Роден”: вибуховий, нестримний, пристрасний


Від 17 листопада на малій сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької вибухає вулкан емоцій. Нова вистава „Мій Роден“ (режисер-постановник Олена Крилова) — надихає, захоплює, вражає.
“Мій Роден”: вибуховий, нестримний, пристрасний
   З перших хвилин акторська гра заполонює настільки, що відчуваєш себе в епіцентри переживань головної героїні Каміли Клодель, яку зіграла актриса Наталія Лісова. Ці емоції, якими з глядачами діляться актори, такі правдиві, що дійсно відчуваєш і злість, і захоплення, і біль, і закоханість, і пристрасть. У певні миті, ніби переносишся в якийсь інший простір і забуваєш, що сидиш у театральному кріслі глядача, а просто наповнюєшся цими емоціями, боячись пропустити хоча б якусь мить із вистави.„Мій Роден“ показує всі грані кохання, яке перетворює людину на всемогутнього бога й дає сили творити шедеври і водночас — доводить до божевілля. Внутрішня боротьба, сумніви, які розривають душу головної героїні змушують її кохати і ненавидіти  геніального Родена. Ця вистава не залишить байдужим нікого. Бо почуття, переплетені з динамічними мелодіями Вівальді, зображеннями творів Родена, нагадують, що поза всім рутинним, поміж щоденною суєтою є стихія, яка здатна окрилювати чи спопеляти.Цього року виставу покажуть ще двічі — 16 і 24 грудня. Встигніть надихнутися надзвичайною акторською грою, справжніми емоціями, висококласним мистецтвом.

26.11.2017, Наталія ПАВЛИШИН, Фотографії старого Львова


Довідка:
Вистава “Мій Роден” триває 2 год.
Прем’єра відбулась 17 Листопада 2017 року
Режисер-постановник — Олена Крилова
художник-постановник — Ася Кравчук
помічник режисера — Костянтин Шелест
Дійові особи та виконавці:
Каміла Клодель – Наталія Лісова
Поль Клодель, Роден – Василь Баліцький
Ніколь, Марія Пайєтт, Джессі Ліпскомб, Роза Бере -Ольга Бакус
 

Заньківчани в Заньках або додому з новими нагородами

Уже вкотре під час гастролей до Ніжина Заньківчани заїжджають до села, в якому народилася їхня патронеса.

Конкурс. Вакантні посади артистів драми

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» (м. Львів, вул. Лесі Українки, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – артист драми вищої категорії – 1 штатна одиниця, артиста драми ІІ категорії – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артиста драми вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років; яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артиста драми ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи; встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

19 листопада відбулася урочиста Академія з нагоди 100-річчя Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

19 листопада відбулася урочиста Академія з нагоди 100-річчя Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

ВІДЕОАНОНС. ТЕАТР ІМЕНІ МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ. 10-21 ЧЕРВНЯ 2017

Відеоанонс вистав театру ім. М. Заньковецької на першу половину квітня 2015 року

Ранковий ефір до прем'єри "Безодня" О. Огородника

Сьогодні 14.07 Заньківчани завітали на прямий ефір ранкової програми ТРК-Львів, де говорили про нову прем'єру, яка відбудеться у театрі вже цих вихідних. Мова йшла про виставу "БЕЗОДНЯ" О. Огородника. Гостями студії були режисер вистави Орест Огородник та виконавці головних ролей н. а. України Януш Юхницький та з. а. України Орест Гарда. 

p.s. Запрошуємо на прем'єру, яка відбудеться 18, 19, 25 та 26 липня о 18:00 на Великій сцені театру.
Олеся Галканова
Прес-служба театру