Відеоанонс вистав театру. 12-20 жовтня 2017 року.

Заньківчани презентували нові стільці

Учора 2 жовтня генеральний директор Театру Андрій Мацяк показав представникам медіа перший стілець, який уже встиг приїхати із харківської фабрики.

Відеоанонс вистав театру. 03-13 жовтня 2017 року.

Запрошуємо на початку жовтня подивитись вистави Національного театру імені Марії Заньковецької.

Вересень фестивальний

Театр імені Марії Заньковецької розпочав ювілейний 100-й театральний сезон яскравими фестивальними виступами на різних театральних майданчиках нашої країни. Першою такою мандрівкою заньківчан була участь у Національному мистецькому фестивалі «Кропивницький – 2017» з виставою «Катерина» за Т.Шевченком, яка відбулася 1 вересня у дружній, приємній атмосфері. 
Вересень фестивальний
Театр імені Марії Заньковецької розпочав ювілейний 100-й театральний сезон яскравими фестивальними виступами на різних театральних майданчиках нашої країни. Першою такою мандрівкою заньківчан була участь у Національному мистецькому фестивалі «Кропивницький – 2017» з виставою «Катерина» за Т. Шевченком, яка відбулася 1 вересня у дружній, приємній атмосфері.

«Після вистави до глядачів вийшов режисер «Катерини» Богдан Ревкевич. Він подякувава організаторам за запрошення відвідати фестиваль «Кропивницький-2017»:

 - Спасибі за ваші оплески, за ваш теплий прийом, ми любимо Кропивницький, ми уже бували у вас, і ще будемо приїжджати. Ми любимо вас, дай боже усім нам здоров'я.

Після цього народний депутат України Олександр Горбунов  вручив заньківчанам Диплом за активну українську позицію, розвиток національної культури та високий професіоналізм».

повна версія статті
 

16 вересня заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" разом з колегами акторами з театру представив на Міжнародному фестивалі "Карпати Фест" у місті Мукачевому і замку Паланок музично-театральну композицію з в'язанки найпопулярніших своїх кавер-версій улюблених усіма пісень та фрагменти з театральних вистав.

Фестиваль організовано до Дня Європейської співпраці в рамках Транскордонної Програми "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020".

фотогалерея
 

Наступним фестивалем за участі заньківчан були не менш знані та шановані  «Коломийські представлення», які проводяться вже в дев’ятий раз за регулярної участі театру імені Марії Заньковецької. Цього року зі Львова привезли найновішу постановку художнього керівника театру Федора Стригуна «Украдене щастя» І.Франка, зіграли її 17 вересня у приміщенні Коломийського театру ім. І. Озаркевича.
 
Виконавиця ролі Анни – Анна Матійченко після повернення до Львова поділилася враженнями та емоціями: «Фестиваль – це завжди зустрічі і друзі, дякую Коломиї за це: побачилась і з Полтавським театром, з другом оперним співаком, й не лише з ними… На виставу були розкуплені усі квитки ще за 3 тиждні, запрошення неможливо було дістати. Щодо особливостей самої вистави у приміщенні Коломийського театру – грали з 2 антрактами, бо на сцені немає кола, а воно потрібне за рішенням художника. Під кінець вистава на декілька хвилин зникло світло, але актори не зупинилися – глядачі освічували сцену своїми мобільними телефонами, це було дуже красиво і тремтливо. Звичайно, світло з'являється, на сам фінал. Оплески, квіти, браво, овації…  Наше акторське щастя вкрасти неможливо».

відгуки коломийчан та тектральних експертів про нашу виставу 
 

Вже невдовзі, 23 вересня, після коломийського глядача «Украдене щастя» заньківчан побачила публіка Тернополя під час XV фестивалю «Тернопільські театральні вечори». Цю виставу скрізь публіка приймає добре, Тернопіль не став винятком. Під загальні овації та оплески народний артист України Олег Мосійчук вручив режисерові вистави Федору Стригуну пам’ятний диплом фестивалю, та подякував за участь у ньому.
 
Гарний фестивальний вересень підходить до завершення, але заньківчани не журяться через це – у жовтні відкриють ювілейний 100 сезон у реставрованому, оновленому приміщенні театру ім. Марії Заньковецької.

КОЛИ УКРАДЕНЕ ЩАСТЯ ДАРУЄ ЗАДОВОЛЕННЯ
 
Тетяна Батицька
 

Відеоанонс вистав театру. 24-29 вересня 2017 року.

"Гуцулка Ксеня" вирушає за океан.

У жовтні вистава театру "Гуцулка Ксеня" буде представлена у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Відеоанонс вистав. 18-22 вересня 2017 року.

Відеоанонс вистав. 11-17 вересня 2017 року.

Театр взяв участь у святкуванні Дня Незалежності на Сході України

Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" разом з народним артистом України, солістом Львівської національного академічного театру опери та балету імені Соломії  Крушельницької Олегом Лихачем здійснили гастрольне турне населеними пунктами Луганської та Донецької областей.

ВІДЕОАНОНС. ТЕАТР ІМЕНІ МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ. 10-21 ЧЕРВНЯ 2017