Відеоанонс вистав. 18-22 вересня 2017 року.

Відеоанонс вистав. 11-17 вересня 2017 року.

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 01-09 липня 2017 року.

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 10-21 травня 2017

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 22-30 червня 2017 року.

Нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня І. Гибу!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017
 
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України  
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:
 
Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
 
ГИБУ Іллю Йосиповича – столяра-виробника декорацій Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів


ВІТАЄМО!

Театр взяв участь у святкуванні Дня Незалежності на Сході України

Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" разом з народним артистом України, солістом Львівської національного академічного театру опери та балету імені Соломії  Крушельницької Олегом Лихачем здійснили гастрольне турне населеними пунктами Луганської та Донецької областей.
Театр взяв участь у святкуванні Дня Незалежності на Сході України
Впродовж 21-25 серпня провідні актори Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької разом з народним артистом України, солістом Львівської національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Олегом Лихачем за ініціативи Львівської обласної ради та за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації здійснили гастрольне турне населеними пунктами Луганської та Донецької областей, де дали загалом 5 музичних концертів з програмою «СонцяСхід», яка складається з кавер-версій популярних українських естрадних музичних творів.Виступи відбулись в рамках заходу "День Незалежності України. Схід-Захід" відповідно до Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017 рік, напрям-популяризація української мови та культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном.
 
На концертах були присутні мешканці визволених територій: міста Попасна, Сватове, селища Золотарівка Попаснянського району Луганської області та Роздолівка Бахмутського району Донецької області (у яке у 1951 році були переселені люди із Західної України, з села Пісковате, що нині знаходиться на території Польщі. Переселенці зберегли свої звичаї та традиції які підтримують і корінні жителі). 
 
Концерти відбулись також у військових частинах Збройних Сил України, які виконують бойові завдання з оборони нашої держави в зоні проведення Антитерористичної операції.
 
Також, окрім цього, 23 серпня у місті Попасна та 24 серпня в м. Сватове актори взяли участь і в зйомках телевізійної програми «Караоке на селі» львівського обласного комунального підприємства - телеканалу «Перший західний».


 
24 серпня виступ творчої групи двох львівських театрів завершив гала-концерт Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості аматорських колективів та виконавців "Слобожанський спас".
 
Під час перебування творчий колектив також взяв участь у зустрічі з активістами, представниками органів місцевого самоврядування села Званівка Бахмутського району Донецької області, а також відвідав місцевий монастир Серця Христового Чину Святого Василія Великого Української  Греко-Католицької Церкви.
 
Актори були присутні на більшості урочистих святкових заходах, які відбувались за участі керівництва Львівської та Луганської обласних рад.

Творчий колектив висловлює щиру вдячність за запрошення і сприяння керівництву Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації. начальнику 58 будинку офіцерів Віталію Провозіну, Президентові асоціації благодійників України Олександру Максимчуку, а також керівникові компанії AV+ Богданові Кусю за технічне забезпечення концертних заходів і директорові підприємства АТП-14631 Андрієві Думі та водіям за транспортне забезпечення.

А також, усім луганчанам та донеччанами, військовослужбовцям ЗСУ за теплий прийом та щирі оплески.

 

ВІДЕОАНОНС. ТЕАТР ІМЕНІ МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ. 10-21 ЧЕРВНЯ 2017

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 11-20 квітня 2017

Відеоанонс вистав театру ім. М. Заньковецької на першу половину квітня 2015 року