6 червня відбувся «Польсько-український день дитини»

6 червня відбувся «Польсько-український день дитини»
6 червня, у Львові уже вп’яте відбувся «Польсько-український день дитини» під патронатом дружини президента Польщі Аґати Корнхаузер-Дуди.

Захід організувало Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові. Участь у святі візяли близько тисячі дітей, віком від 7 до 13 років. Це діти української, польської, кримськотатарської національностей та діти воїнів АТО зі Львова й околиць.

Для маленьких гостей свята у театрі ім. Марії Заньковецької показали виставу «Пригоди Цапка Матолка», а також ближче познайомили дітей з історією Львова. 


ФОТО: Тарас Валько 

У Львові пройде благодійний театральний марафон на підтримку заньківчанина Олеся Федорченка

Фатум бути емігрантом

Заньківчани висловлюють співчуття...

Заньківчани висловлюють співчуття з приводу смерті  громадського, політичного, культурного діяча Львова Маркіяна Іващишина. 
 
Він був організатором двох фестивалів «Вивих» (Львів), арт-продюсером проектів «Вогні великого міста», «Новий Ноїв Ковчег», продюсер груп «Клуб Шанувальників Чаю», «Мертвий Півень», «Dzyga Jazz Quintet» тощо. Один із провідників «Революції на граніті» 1990 року.
Прес-служба

Відео анонс вистав театру з 18 по 23 червня 2019 р.

"Наталка Полтавка" у Краматорську 4-5 червня 2019р.

Гастролі театру у місті Краматорськ з оперетою "Наталка Полтавка" 4 та 5 червня.

Прем`єра вистави "Соло для мідних труб"

Орест Огородник: З впевненістю можу сказати, що я щасливий чоловік

До Всесвітнього дня театру, який святкують 27 березня, Гал-інфо спеціально для своїх читачів зустрілось з надзвичайно талановитим актором та режисером театру ім. Марії Заньковецької Орестом Огородником, аби познайомитись ближче.

Результати конкурсу на вакантну посаду "провідний майстер сцени"

Відео анонс вистав театру 22-31 травня 2019 р.