Трагедія розумної людини жахлива тоді, коли її валять із ніг — не арістотелі, а дрібні паскудники.

У Львові, в Національному театрі імені Марії Заньковецької, цього року вийшла вистава "Перед заходом сонця" за однією з найкращих класичних п'єс ХХ століття авторства Герхарта Гауптмана. В головній ролі — Богдан Козак. 

Театр вчергово виступив у Польщі на фестивалі.

На запрошення дирекції драматичного театру ім. Александра Венгеркі (м. Білосток, Республіка Польща) наш театр взяв участь другому фестивалі «Kierunek Wschód» (“Напрямок Схід”).

Євген Нищук зіграв виставу у підтримку актора Олеся Федорченка

2 грудня у Національному театрі імені Марії Заньковецької відбулась вистава "Момент кохання"  в підтримку актора Олеся Федорченка, який влітку 2018 року потрапив у аварію.
прес-служба театру
 
Євген Нищук зіграв виставу у підтримку актора Олеся Федорченка
     2 грудня у Національному театрі імені Марії Заньковецької відбулась вистава "Момент кохання" в підтримку Олеся Федорченка, який влітку 2018 року потрапив у аварію. Режисер вистави Тарас Жирко та виконавець Євген Нищук приїхали з Києва, щоб підтримати молодого та талановитого актора на шляху до його одужання. Вщент заповнений зал та овації, які невщухали, стали свідченням того, що львів'яни згуртувались разом заради доброї мети. Щирість, легкість та піднесення - це та атмосфера, яка позитивом витала зимового вечора. Після вистави Євген Нищук, Андрій Мацяк та Євген Федорченко мали слово до глядача. Зокрема генеральний директор-художній керівник театру Андрій Мацяк подякував Євгенові Нищуку та усій команді, яка працювала над виставою, що відгукнулись, подякував глядачав і усім, хто небайдуже поставився і допоміг або продовжує допомагати Олесеві в його одужанні.

    "Я сьогодні був у Олеся Федорченка, - розповів Євген Нищук, - ми спілкувалися. Людина, яка проходить таке випробування долі, випробування фізичне, психологічне - не зламалася. Якщо в тебе немає якоїсь частини тіла... це не означає, що в тебе відняли душу, відняли силу духу. Те що ви сьогодні прийшли, що ви пожертвували, купили квитки, те, що ви так продовжили збирати кошти... Це все дуже важливо! Ми чекаємо Олеся на сцені. Він - наш повноцінний партнер!"
               прес-служба театру

Відео анонс вистав театру 7 - 14 грудня 2018 р.

Євген Нищук зібрав майже 170 тисяч гривень для лікування Олеся Федорченка

В неділю, 2 грудня 2018 року, в Театрі імені Марії Заньковецької  міністр культури Євген Нищук зіграв благодійну моновиставу “Момент кохання”. Всі зібрані кошти передали на лікування актора-заньківчанина Олеся Федорченка.

Відбулася благодійна вистава "Момент кохання"

Відбувся брифінг з нагоди показу 2 грудня благодійної вистави «Момент кохання»

Учора, 26 листопада відбувся брифінг з нагоди показу 2 грудня на сцені Театру ім. М. Заньковецької благодійної вистави «Момент кохання» (Інсценізація Тараса Жирка за однойменним твором Володимира Винниченка. У головній ролі – н. а. України Євген Нищук).
 

Відеоанонс вистав театру 18-25 листопада 2018 р.

«Коли мене взяли у театр ім. Заньковецької, здавалося, опинився серед богів культурного Олімпу»

Режисер Вадим Сікорський — про творчість, шлях на сцену і еволюцію від актора до режисера

Роман Біль отримав звання "Заслужений артист України"

Вітаємо актора театру Романа Біля з отриманням заслуженого звання