Заньківчани у відпустці?

ЗАКРИТТЯ 99-го ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ
 
Заньківчани у липні закрили 99-й театральний сезон і активно готуються до  відкриття ювілейного 100-го. Хоч на дворі літо, але робота у театрі кипить. 100 років – це важлива дата, особливо, коли його святкує перший державний український театр.
Олеся Галканова
фахівець із зв’язків з громадськістю
та роботи з п’єсою
НАУД театр ім. М. Заньковецької
 
ЗАКРИТТЯ 99-го ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ
 
Заньківчани у липні закрили 99-й театральний сезон і активно готуються до  відкриття ювілейного 100-го. Хоч на дворі літо, але робота у театрі кипить. 100 років – це важлива дата, особливо, коли його святкує перший державний український театр.

Ми активно працюємо над прем’єрою вистави про патронесу театру видатну актрису, непересічну особистість та неймовірну жінку Марію Заньковецьку. Режисером ювілейного полотнища є головний режисер театру н. а. України Федір Стригун, художником-постановником Олександр Оверчук, а головну роль виконає з. а. України Альбіна Сотникова.

На ювілейний сезон заплановано ряд заходів, а саме: цікаві виставки, унікальні експозиції, неординарні інсталяції, випуск книги про історію театру, прес-конференції, майстер-класи, зустрічі з цікавими особистостями. Родзинкою сезону стануть запрошені на святкування національні театри з України, Польщі, Білорусії, Литви. Львів’яни та гості міста зможуть переглянути топові вистави кращих театрів східної Європи.

Ще однією приємністю є те, що у новому сезоні Заньківчани відкриють оновлений театр. Наразі ведуться активні роботи із заміни стільців та підлоги у глядній залі.

То ж запрошуємо усіх на святкування 100-річчя з дня заснування Національного театру ім. М. Заньковецької. Ми прагнемо, щоб поряд з нами були ви – глядачі, без яких наше мистецтво мертве.  
 
Олеся Галканова
фахівець із зв’язків з громадськістю
та роботи з п’єсою
НАУД театр ім. М. Заньковецької
 

Програма Ігоря Гулика "Профілі" з Юрієм Брилинським

Героєм відомої програми Ігоря Гулика "Профілі" став актор Театру ім. Марії Заньковецької, заслужений артист України Юрій Брилинський. До вашої уваги повна версія програми за посиланням тут>>>

На прес-конференції Федір Стригун розповів про творчі плани до 100-ліття театру

Будуть гроші, буде свято: століття театру ім. М. Заньковецької
Про плани щодо святкування століття львівського театру імені Марії Заньковецької розповів художній керівник цього театру Федір Стригун 4 липня під час прес-конференції.
Зокрема, Федір Стригун повідомив таке: «Наше святкування – це не просто формальність: такого-то числа буде така-то вистава, заграли і все. Ні,  у нас це буде цілий сезон. Це сотий сезон у Театрі Заньковецької, який розпочнеться у другій половині 2017 року і буде продовжуватись до кінця першої половини 2018 року. Тож наше святкування триватиме цілий театральний сезон 2017-2018 рр.
Щодо святкової академії, то ми плануємо, орієнтовно 22 жовтня, зіграти виставу «Марія Заньковецька», яку написав Іван Рябокляч у 1971 році. Якщо будуть гроші, якщо уряд і верховна рада виділять нам кошти, то буде й святкування. А це вже залежить від того, наскільки наші владні структури, наші кермачі зрозуміють, що таке культура і що таке «Сторіччя Театру Заньковецької».

Нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня І. Гибу!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017
 
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України  
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:
 
Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
 
ГИБУ Іллю Йосиповича – столяра-виробника декорацій Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів


ВІТАЄМО!

УКРАЇНА ВИСТУПИЛА ОДНИМ ІЗ СПІВЗАСНОВНИКІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ "ТРАНС/МІСІЯ"

У польському місті Ланьцут (Підкарпатське воєводство) відбулася урочиста церемонія підписання Декларації про заснування Міжнародного фестивалю мистецтв Жешув-Кошице-Острава-Дебрецен-Львів-Пеневежис «ТРАНС/МІСІЯ» (TRANS/MISJE

Джерело:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245249674&cat_id=244913751

Міністерство Культури України
 

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 01-09 липня 2017 року.

Львів прийматиме міжнародний театральний фестиваль

Львівський театр ім. Марії Заньковецької став співзасновником міжнародного театрального фестивалю Trans/Misje. Угоду про це підписали у польському місті Ланцут керівники театрів з шести країн Європи. Окрім Львова, до угоди долучилися Жешув (Польща), Острава (Чехія), Паневежис (Литва), Кошице (Словач
чина), Дебрецен (Угорщина).

Джерело:
https://zaxid.net/lviv_priymatime_mizhnarodniy_teatralniy_festival_n1428638
 

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 22-30 червня 2017 року.

ВІДЕОАНОНС. ТЕАТР ІМЕНІ МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ. 10-21 ЧЕРВНЯ 2017

Аншлаг у заньківчан. ПравдаТУТ Львів

«Життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом». Заньківчани потішили глядача мюзиклом «Труффальдіно з Бергамо» за мотивами комедії італійця Карло Гольдоні у постановці Богдана Ревкевича. Історія про непрості життєві перипетії двох закоханих пар вкотре зібрала аншлаг.
Правда ТУТ Львів