До прем`єри вистави "За двома зайцями"

Вже 24 лютого, запрошуємо всіх поціновувачів заньківчанської гри на першу прем’єру на великій сцені у 2018 році – «За двома зайцями» М. Старицького. 

Залаштунки театру Заньковецької: репетиція вистави «За двома зайцями».

У театрі Марії Заньковецької вже на завершальній стадії приготування до вистави «За двома зайцями» за однойменною п’єсою Михайла Старицького. Гал-інфо завітало в гості до театру, аби переконатись у готовності акторів до прем'єри.

Заньківчани готуються до прем’єри вистави «За двома зайцями»

Роман у листах...

9 лютого у Львівському театрі ім. М.Заньковецької — прем’єра моновистави «Тринадцята жінка»

Переможці акції "Валентинка" для Заньківчан

Відбулась прем'єра моновистави про Марлен Дітріх

В Національному театрі ім. Марії Заньковецької на камерній сцені відбулась прем'єра моновистави "Тринадцята жінка" (Теодезія Зарівна) в постановці режисера Алли Бабенко

Святкова акція до Дня святого Валентина "Амурчик"

Моновистава про легендарну Марлен Дітріх. Репортаж від ПравдаТут.

…Ернест Хемінгуей і Марлен Дітріх познайомилися 1934 року й відтоді тривав їхній роман у листах. Нобелівський лауреат неодноразово зізнавався відомій актрисі в коханні: "Будь ласка, знай, що я завжди кохаю тебе. Іноді я забуваю про тебе, як забуваю і про те, що моє серце б'ється. Але б'ється воно завжди". Нова прем’єра від Заньківчан – робота неперевершеної Алли Бабенко «Тринадцята жінка» Т. Зарівни (у головній ролі Наталія Лань) – уже завтра, 9 лютого о 18,00. Виставу можна буде подивитися ще наприкінці місяця – 28 лютого (18,00). Запрошуємо всіх охочих поринути у неймовірну атмосферу романтики, почуттів та переживань!

ВІДЕОАНОНС ВИСТАВ ТЕАТРУ 10-20 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

Історія епістолярного роману Марлен Дітріх та Ернеста Хемінгуея в прем’єрі від Заньківчан

Уже наприкінці тижня, 9 лютого, Заньківчани презентуватимуть першу прем’єру камерної сцени у 2018 році під назвою “Тринадцята жінка” .