Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 22-30 червня 2017 року.

УКРАЇНА ВИСТУПИЛА ОДНИМ ІЗ СПІВЗАСНОВНИКІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ "ТРАНС/МІСІЯ"

У польському місті Ланьцут (Підкарпатське воєводство) відбулася урочиста церемонія підписання Декларації про заснування Міжнародного фестивалю мистецтв Жешув-Кошице-Острава-Дебрецен-Львів-Пеневежис «ТРАНС/МІСІЯ» (TRANS/MISJE

Джерело:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245249674&cat_id=244913751

Міністерство Культури України
 

Львів прийматиме міжнародний театральний фестиваль

Львівський театр ім. Марії Заньковецької став співзасновником міжнародного театрального фестивалю Trans/Misje. Угоду про це підписали у польському місті Ланцут керівники театрів з шести країн Європи. Окрім Львова, до угоди долучилися Жешув (Польща), Острава (Чехія), Паневежис (Литва), Кошице (Словач
чина), Дебрецен (Угорщина).

Джерело:
https://zaxid.net/lviv_priymatime_mizhnarodniy_teatralniy_festival_n1428638
 

Львівський театр ім. Марії Заньковецької став співзасновником міжнародного театрального фестивалю Trans/Misje. Угоду про це підписали у польському місті Ланцут керівники театрів з шести країн Європи. Окрім Львова, до угоди долучилися Жешув (Польща), Острава (Чехія), Паневежис (Литва), Кошице (Словаччина), Дебрецен (Угорщина).

Створення такого фестивалю ініціював директор театру у Жешуві Ян Новара, аби зруйнувати стереотипи та бар'єри поміж країнами-сусідами.

«Мистецтво об’єднує, мистецтво дає зрозуміти, що найважливіші людські цінності однакові ― чи у Львові, чи в Дебрецені чи в Кошіце. І я дуже хочу, щоб цей фестиваль був місцем, де кожен зможе відкривати себе, свою культуру і бути відкритим до інших», ― наголосив Ян Новара.

За задумом, фестиваль має стати майданчиком не лише для театралів шести країн, а й художників, співаків, музикантів. Особливість його ще й в тому, що усі його засновники є повноправними партнерами і кожен зможе презентувати своє мистецтво рідною мовою.

Фестиваль, який щороку прийматиме інша країна, до Львова може примандрувати за кілька років. Аби гідно прийняти гостей,театрові ім.. Марії Заньковецької, як господарю імпрези, потрібна модернізація, розповідає генеральний директор театру Андрій Мацяк. Допомогти фінансово готові і уряд, і обласна рада.

Також театр подався спільно з театром у Любліні на європейський грант. Планують повністю оновити освітлення в театрі, відремонтувати сцену та провести необхідні ремонтні роботи.
 Джерело:
https://zaxid.net/lviv_priymatime_mizhnarodniy_teatralniy_festival_n1428638

Аншлаг у заньківчан. ПравдаТУТ Львів

«Життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом». Заньківчани потішили глядача мюзиклом «Труффальдіно з Бергамо» за мотивами комедії італійця Карло Гольдоні у постановці Богдана Ревкевича. Історія про непрості життєві перипетії двох закоханих пар вкотре зібрала аншлаг.
Правда ТУТ Львів

 

ВІДЕОАНОНС. ТЕАТР ІМЕНІ МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ. 10-21 ЧЕРВНЯ 2017

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 02-08 червня 2017

Заньківчанська "Ярославна" у Києві

26 травня в рамках Третього міжнародного фестивалю "Anne de Kiev Fest" Театр ім. Марії Заньковецької завітав до Києва з виставою "Ярославна - королева Франції" В. Соколовського. Дійство відбулося на Львівській площі просто неба біля пам'ятника Анні Київський.

ГАСТРОЛІ ЧЕРКАСЬКОГО ТЕАТРУ

Назва поеми цілком прозорий натяк на народну «Думу про втечу трьох братів з города Азова; із турецької неволі – про козаків Павлюка, Василя Томиленка і Сахна Черняка».

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 21-30 травня 2017

Книга "Марія Заньковецька" В.Корнійчука отримала щорічну премію Президента України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №137/2017
 
Про присудження щорічної премії Президента України "Українська книжка року"
 
На підставі рішення Комітету зі щорічної премії Президента України "Українська книжка року" постановляю:

1. Присудити щорічну премію Президента України "Українська книжка року":
книжковому виданню "Марія Заньковецька" у номінації "За вагомий внесок у розвиток українознавства";