Відеоанонс вистав. 18-22 вересня 2017 року.

Відеоанонс вистав. 11-17 вересня 2017 року.

Напередодні 100-го сезону. Підсумки прес-конференції.

Напередодні відкриття 100-го ювілейного сезону ми запросили колег-журналістів для того, щоб розповісти про підготовку до нового сезону та святкування нашого ювілею.

 

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 01-09 липня 2017 року.

"Galinfo":Театр Заньковецької змінить колір: кіновар на смарагд

Вже рівно через два тижні, 11 вересня, Заньківчани відкривають 100-ий, ювілейний театральний сезон, проте поза межами домівки. Чому «не вдома», чим здивують і що покажуть у розмові з Гал-інфо розповів генеральний директор театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк.
Надаємо слово Андрію Мацяку:
«Як бачите, наразі у глядацькій залі демонтовані і стільці, і підлога. Випадкові наші глядачі, спостерігаючи за цією картиною,  можуть подумати: а що тут взагалі відбувається, чи це не антураж для зйомок чергового голлівудського трилеру?  Та хочу всіх заспокоїти, це просто триває інтенсивний ремонт.

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 10-21 травня 2017

Відеоанонс. Театр імені Марії Заньковецької. 22-30 червня 2017 року.

Нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня І. Гибу!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017
 
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України  
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:
 
Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
 
ГИБУ Іллю Йосиповича – столяра-виробника декорацій Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів


ВІТАЄМО!

Театр взяв участь у святкуванні Дня Незалежності на Сході України

Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" разом з народним артистом України, солістом Львівської національного академічного театру опери та балету імені Соломії  Крушельницької Олегом Лихачем здійснили гастрольне турне населеними пунктами Луганської та Донецької областей.

ВІДЕОАНОНС. ТЕАТР ІМЕНІ МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ. 10-21 ЧЕРВНЯ 2017