Степан Глова

народний артист України

Народився 1 січня .

Освіта – Учбово-театральна студія підготовки акторських кадрів при театрі імені Марії Заньковецької, курс заслуженого діяча мистецтв УРСР Олексія Миколайовича Ріпка (1976-1978 роки);
– Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет.
 
2005 р. – Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури в номінації «Театральне мистецтво» імені Бориса Романицького – за творчий доробок останніх років, створення сценічних образів вітчизняного театрального мистецтва.

2017 р. - Лаурет премії ім. П. Саксаганського

Голова профкому театру імені Марії Заньковецької.
 

«Ой не ходи, Грицю» М. Старицький – Грицько
«Данило Галицький» В. Босович – Андрій
«Діти Арбату» А. Рибаков – Максим, Вадим
«Марія Заньковецька» І. Рябокляч – Саксаганський
«Гайдамаки» Т. Шевченка – Гонта, Старшина
«Федра» Ж. Ануй – Тесей
«Коза-дереза» М. Лисенко – Ведмідь, дід
«Привітай же мене, моя Україно» Ф. Стригун за Т. Г. Шевченком – читець
«Маруся Чурай» Ліни Костенко – Іскра
«Ой радуйся, земле» вертеп – колядник, козак Невмирака
«Згадайте, братія моя» Ф. Стригун за Т. Г. Шевченком – Шевченко, Степан, читець
«Народний Малахій» М. Куліш – комендант
«Чорна пантера, білий ведмідь» В. Винниченко – Корній
«Павло Полуботок» К. Буревій – Полуботок, Чечель, Іван Ніс
«Пан Коцький» М. Лисенко – Ведмідь
«Орфеєве чудо» Леся Українка – ІІІ раб
«Наталка-Полтавка» І. Котляревський – Микола, Виборний
«Кармен» П. Меріме – Хозе
«Мотря» Б. Лепкий – Пилип Орлик
«На вбивай» Б. Лепкий – Пилип Орлик
«Батурин» Б. Лепкий – Пилип Орлик, Чечель
«Макбет» В. Шекспір – Дункан
«Василь Свистун» В. Герасимчук – Василь Свистун
«Вічний раб» В. Шевчук – Олізар
«Ромео та Джульєтта» В. Шекспір – Лоренцо
«Рисове зерно» Н. Ніколаї – Альберто
«Світло моя муко» В. Симоненко – художнє читання
«Ісус, син Бога живого» В. Босович – апостол Петро
«Маклена Граса» М. Куліш – Прохожий
«Я – камінь з Божої праці» О. Ольжич – художнє читання
«На межі» Леся Українка – адвокат Мартіан
«Хазяїн» І. Карпенко-Карий – Ліхтаренко
«Ніч на полонині» О. Олесь – лісний Чугайстер
«Шаріка» Я. Барнич – Степан, Тарас
«Дім божевільних» Е. Скарпетта – Рафаелле
«Гамлет» В. Шекспір –  король Клавдій
«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – Семен
«СеЛяВі»Н. Ковалик – Богдан Оленюк
«Тригрошова опера» Б. Брехта – Браун
«Безталанна» І. Карпенко-Карий – Гнат
«У неділю рано зілля копала» О. Кобилянська – Раду
«Моя професія – сеньйор із вищого світу» Д. Скарначчі, Р. Тарабузі – Антоніо
«Погляд вічності» Л. Костенко – художнє читання
«Неповторність» Л. Костенко – художнє читання
«Тріумфальна жінка» Н. Ковалик – Іван Мотринюк
«Два кольори» Д. Павличко – художнє читання
«Андрей» В. Герасимчук – Атанасій
«Для домашнього вогнища» І. Франко – Антон Ангарович
«Мріє, не зрадь» Леся Українка – художнє читання
«Доки сонце зійде…» М. Кропивницький – Горнов
«Вісім люблячих жінок» Р. Тома – Шарль
«Оргія» Леся Українка – Антей  
«Акорди» Г. Меріям – професор  
«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – Гнат Голий
«Валентин і Валентина» М.Рощин – Володя  
«Амадей» П. Шеффер – Барон Готфрід ван Світен
«Замшевий піджак» С. Стратієв – лікар
«Комедіанти» А.Баранга – Тіті
«Два дні... Дві ночі...» Б. Ревкевич за «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра – Док
«Криза» О. Огородник – Роман
«Троє товаришів» Е.-М. Ремарк – Фердинанд Грау
«Невольник» Т. Г. Шевченко – Неплюй, запорожець
«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – Семен

 
«Сім перстнів чародійки» – Остап
«Роксолана» – Степан
«Час збирати каміння» – поручник Ольшевський
2013 рік - «Доторкнись і побач» – Анатолій (Nord Production, режисер Тарас Дронь)
  • "Небилиці про Івана...", І. Миколайчук - Другий Філозоп
  • "Гамлет у гострому соусі", А. Ніколаї - Фроггі
  • "Бояриня", Л. Українка - Батько Перебийний
  • "Марія Заньковецька" І. Рябокляч - Михайло Старицький